ترافیک سنگین در محورهای مواصلاتی منتهی به ارس

ترافیک سنگین در محورهای مواصلاتی منتهی به ارس

همزمان با روز طبیعت و اشتیاق اغلب شهروندان برای حضور در تفرجگاه های برون شهری وضعیت ترافیکی جاده های منتهی به منطقه آزاد ارس سنکین گزارش می شود.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، در حالی که حوالی ظهر روز سیزدهم فروردین است اما جاده های منتهی به منطقه آزاد ارس به ویژه محور مرند – جلفا با ترافیک سنگین اما روانی مواجه است.
در معابر داخل شهر جلفا و دیگر محدوده های منطقه آزاد ارس نیز ترافیک، چنان سنگین است که برای تردد از شرقی ترین نقطه جلفا تا غربی ترین نقطه این شهر کوچک باید ساعت ها زمان سپری کنید.
در همین حال محبوب ابراهیمی رئیس کمیته امداد و نجات ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس از شهروندان خواسته است با رعایت نکات ایمنی طعم شیرین لحظات حضور در جمع خانواده به تلخکامی تبدیل نشود.
وی گفت: در طول اجرای طرح نوروزی کمیته امداد ونجات در ارس هیچ حادثه خاصی گزارش نشده است و امیدواریم امروز هم همین روند آرام و بدون حادثه ادامه پیدا کند.
ابراهیمی هشدار داد: رانندگان از ارتکاب تخلفاتی که باعث افزایش حوادث می شود مانند سوار کردن مسافر در خوردهای باری و غیراستاندارد و یا عدم رعایت حریم جاده ها جدا خودداری کنند.
رئیس کمیته امداد و نجات ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس همچنین به موتورسیکلت سواران توصیه کرد، از سوار کردن بیش از حد ظرفیت سرنشین خودداری کنند زیرا علاوه بر برخورد پلیس، چنین رفتارهایی زمینه بروز حوادث جبران ناپذیری را فراهم می کند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.