کمیته استیناف فدراسیون فوتبال به فرجام خواهی پرسپولیس ها رسیدگی می کند

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال به فرجام خواهی پرسپولیس ها رسیدگی می کند

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: فرجام خواهی باشگاه فرهنگی، ورزشی پرسپولیس به رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امروز – شنبه – رسیدگی و رای نهایی صادر می شود.
[کمیته استیناف فدراسیون فوتبال به فرجام خواهی پرسپولیس ها رسیدگی می کند]

در دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در 16 اسفند ماه سال گذشته در ورزشگاه آزادی تهران برخی تماشاگران منتسب به تیم فوتبال پرسپولیس رفتارهای خارج از عرف انجام داده و با پرتاب نارنجک دستی جو ورزشگاه را متشنج کردند.
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از این بازی، سرخپوشان را به دلیل این رفتار تماشاگران منتسب به این تیم پایتخت و با توجه به سوابق قبلی در هفته های 17، 18 و 20 رقابت های لیگ برتر، به برگزاری یک دیدار بدون حضور تماشاگر در مسابقه خانگی و پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
به گزارش جلفا بازار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال، «علیرضا صالحی» رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: جلسه مسئولین کمیته استیناف و باشگاه پرسپولیس برای رسیدگی به این پرونده عصر شنبه برگزار می شود.
وی در پاسخ به اینکه رای کمیته استیناف چه زمانی اعلام خواهد شد، گفت: با توجه به اینکه پرسپولیس فردا بازی دارد، رای کمیته استیناف امروز صادر می شود.
پرسپولیس در هفته بیست و چهارم لیگ برتر، فردا – یکشنبه – از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی تهران میزبان سیاه جامگان مشهد است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.