برنامه دیدارهای هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا

برنامه دیدارهای هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا

هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2016 روزهای سه شنبه و چهارشنبه با انجام 16 دیدار برگزار می شود و سه نماینده ایران در این رقابتها به مصاف حریفان خود می روند.
[برنامه دیدارهای هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا]

به گزارش جلفا بازار به نقل از تارنمای رسمی ای اف سی، برنامه دیدارهای روزهای 17 و 18 فروردین ماه روزهای پنجم و ششم آوریل لیگ قهرمانان آسیا به شرح زیر است:
سه شنبه
گروه بی
ذوب آهن- بنیادکار
لخویا- النصر
در گروه بی، النصر عربستان و ذوب آهن اصفهان هر کدام با پنج امتیاز به ترتیب در رده های اول و دوم ایستاده اند. بنیادکار ازبکستان و لخویا قطر نیز هر کدام با دو امتیاز به ترتیب سوم و چهارم هستند.

گروه دی
نسف – الجیش
الاهلی – العین
در گروه دی ، الجیش قطر با 9 امتیاز صدرنشین است. العین امارات، نسف ازبکستان و الاهلی عربستان هر کدام با سه امتیاز رده های دوم تا چهارم را در اختیار دارند.

گروه اف
اف سی سئول – شاندونگ لیوننگ اف سی
بوریرام یونایتد- سانفرس هیروشیما
در گروه اف، اف سی سئول کره جنوبی با 9 امتیاز صدر جدول است. شاندونگ چین با شش امتیاز ، سانفرس ژاپن با 3 امتیاز و بوریرام تایلند بدون هیچ امتیازی دوم تا چهارم هستند.

گروه اچ
سیدنی اف سی – پوهانگ استیلرز
اوراوا رد دایاموندز – گوانگژو اورگراند
در گروه اچ، سیدنی استرالیا با شش امتیاز صدرنشین است. پوهانگ کره و اوراوا ژاپن هر کدام با چهارم امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند. گوانگژو چین با دو امتیاز در قعر گروه قرار دارد.

چهارشنبه
گروه ای
لوکوموتیو – فولاد مبارکه سپاهان
النصر – الاتحاد
در این گروه، النصر امارات با شش امتیاز صدر گروه است. لوکوموتیو ازبکستان با 5 امتیاز، سپاهان با 3 امتیاز و الاتحاد با دو امتیاز به ترتیب دوم تا چهارم هستند.

گروه سی
تراکتورسازی تبریز – پاختاکور
الهلال – الجزیره
در گروه سی، تراکتورسازی با شش امتیاز صدر گروه را در اختیار دارد. الهلال عربستان با 5 امتیاز، پاختاکور ازبکستان با 4 امتیاز و الجزیره امارات با یک امتیاز در رده های دوم تا چهارم ایستاده اند.

گروه یی
بکامکس بین دونگ – جئونبوک هیوندای موتورز
جیانگسو اف سی – اف سی توکیو
در این گروه، جنونبوک کره با شش امتیاز صدر گروه را در اختیار دارد. جیانگسو چین با 5 امتیاز و اف سی توکیو ژاپن با 4 امتیاز، بکامکس ویتنام با یک امتیاز به ترتیب در رده های دوم تا چهارم قرار دارند.

گروه جی
گامبا اوزاکا – شانگهای سیپگ
سوون سامسونگ بلووینگز اف سی – ملبورن ویکتوری
در این گروه، شانگهای چین با شش امتیاز صدرنشین است. ملبورن استرالیا با 5 امتیاز، گامبا اوزاکا ژاپن با دو امتیاز، سوون سامسونگ کره جنوبی با دو امتیاز به ترتیب در مکانهای دوم تا چهارم قرار دارند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.