برابر تراکتور بازی سختی داریم/فردا باید۳ امتیاز رادر تبریز بگیریم

برابر تراکتور بازی سختی داریم/فردا باید۳ امتیاز رادر تبریز بگیریم

به گزارش جلفا بازار به نقل ازخبرگزاری مهر، نومان خسن اف بعداز ظهر امروز سه شنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز و پاختاکور ازبکستان اظهار داشت: برای صعود باید تراکتورسازی را شکست دهیم و دست پر از تبریز برویم تا در دو بازی بعدی هم نایج لازم را بگیریم و از گروه خودمان صعود کنیم.

وی با اشاره به اینکه در بازی رفت شانس آوردیم و برنده شدیم، افزود: از تراکتورسازی چیزهای زیادی یاد گرفتیم ولی برای صعود به مرحله بعد به پیروزی در این بازی نیاز داریم.

سرمربی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان با تاکید بر اینکه بازیکنانم در شرایط بدنی خوبی قرار دارند، ادامه داد: بازیکنانم فردا تمام تلاش خود را خواهند کرد تا پیروز شویم و همه بازیکنانم برای این بازی آماده هستند.

وی سپس با بیان اینکه تراکتورسازی بازیکنان و کادر فنی بسیار قوی و باهوشی دارد، افزود: آنها باتکتیک هستند و مطمئن هستم بازی فردای ما سخت خواهد بود.

خسن اف در خصوص بازی رفت تیمش برابر تراکتورسازی نیز گفت: در بازی هفته گذشته شانس با ما همراه بود و توانستیم پیروز میدان شویم.

وی در خصوص محرومان و مصدومان تیمش گفت: هیچ بازیکن محروم و مصدومی نداریم.

سرمربی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان سپس افزود: نسبت به بازی اول برابر تراکتورسازی آشنایی ما به این تیم بیشتر شده و برنامه های خاصی برای بازی فردا داریم.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.