بازیکنانم سربازان مردم آذربایجان هستند/ به باشگاه ها کمکی نکردند

بازیکنانم سربازان مردم آذربایجان هستند/ به باشگاه ها کمکی نکردند

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرگزاری مهر، امیر قلعه نویی بعداز ظهر امروز سه شنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز و پاختاکور ازبکستان به خبرنگاران گفت: هفته گذشته ما برابر تیم پاختاکور شکست خوردیم درحالیکه باید سه یا چهار گل به ثمر می رساندیم.

وی با بیان اینکه تیم پاختاکور از لحاظ بدنی خیلی قوی است و بازیکنان خوبی دارد، افزود: در بازی گذشته لیگ برتر برابر سایپا یک بازی خیلی خوبی انجام دادیم و پیروز شدیم، برای همین روحیه بازیکنانم خیلی بالا است و فردا برای کسب سه امتیاز به میدان می رویم.

قلعه نویی با اشاره به اینکه ما تیمی محکم و هماهنگ هستیم، ابراز داشت: ما اگر فردا پیروز شویم می توانیم راه اصلی صعود را طی کنیم و خیال خودمان را راحت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با تاکید بر اینکه باید در بازی های خارج از خانه پیروز شویم، گفت: ما فردا یک بازی در تبریز داریم که این بازی یک بازی ملی محسوب می شود و خیلی مهم است پس باید همه دست به دست هم دهند تا بازی خوبی ارائه کنیم و پیروز شویم.

وی افزود: در حال حاضر برگزاری مسابقات تیم های ایرانی و عربستانی در کشور سوم هزینه های زیادی دارد ولی کمکی به ما نشد.

قلعه نویی با اشاره به اینکه من قلعه نویی کمترین نقش را در پیروزی های تیم دارم، افزود: عامل نتایج خوب تیم در بازی های اخیر در درجه اول مردم و سپس مدیرعامل باشگاه است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.