بازدید وزیر ورزش از اردوی تیم های ملی تنیس روی میز و اینلاین هاکی

بازدید وزیر ورزش از اردوی تیم های ملی تنیس روی میز و اینلاین هاکی

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمودگودرزی با حضور در محل برگزاری اردوی تیم ملی اینلاین هاکی در جریان روند آماده سازی این تیم قرار گرفت. در این بازدید فریبا محمدیان رییس فدراسیون اسکیت، رامین عتیقه چی مسئول کمیته اینلاین هایکی و کاوه صدقی سرمربی تیم ملی گزارشی از فعالیت صورت گرفته و مسایل مرتبط با این رشته را به اطلاع وزیر ورزش و جوانان رساندند.

تیم های ملی اینلاین هاکی مردان و زنان ایران خود را آماده حضور در رقابت های جام جهانی این لاین هاکی ایتالیا خرداد و تیرماه ٩۵، مسابقات قهرمانی این لاین هاکی آسیا دوم تا یازدهم آبان ماه سال جاری و مسابقات هاکی روی یخ بازی های زمستانی ژاپن در اسفند ماه ١٣٩۵ می کنند. هدایت تیم آقایان بر عهده کاوه صدقی و هدایت تیم بانوان بر عهده ملیحه خرم باقری است.

همچنین وزیر ورزش امروز پنجشنبه به همراه دکتر احمدی معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش و مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارتخانه با حضور در محل تمرین تیم های ملی تنیس روی میز آقایان وبانوان از نزدیک تلاش های اردونشینان برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک ریو ۲۰۱۶ را تماشا کرد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.