ریس جمهوری در بازدید از یکی از پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر در مسیر اتوبان سمنان – تهران: رعایت قوانین و مقررات و توجه به حفظ محیط زیست در سفرهای نوروزی ضروری است/ تقدیر از تلاش هلال احمر و نیروهای خدمات رسان در جاده ها

ریس جمهوری در بازدید از یکی از پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر در مسیر اتوبان سمنان - تهران: رعایت قوانین و مقررات و توجه به حفظ محیط زیست در سفرهای نوروزی ضروری است/ تقدیر از تلاش هلال احمر و نیروهای خدمات رسان در جاده ها

سمنان –  رییس جمهوری عصر یکشنبه به طور سرزده از یکی از پایگاه های امداد و نجات بین شهری (جاده ای )جمعیت هلال احمر در مسیر اتوبان سمنان به تهران بازدید و ضمن گفت و گو با امدادگران این پایگاه ها، از تلاش کارکنان هلال احمر و همه بخش هایی که در جاده های کشور، بویژه در تعطیلات نوروزی به طور شبانه روزی مشغول خدمات رسانی به مردم هستند، تقدیر کرد.

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی پس از شرکت در مراسم اولین سالگرد درگذشت والده مکرمه خود در شهرستان سرخه و در مسیر بازگشت از سمنان به تهران؛ از پایگاه امداد و نجات هلال احمر بازدید و از زحمات امدادگران تشکر کرد.

رییس جمهوری در جریان این بازدید در گفت و گویی با خبرنگاران افزود: هلال احمر در حوادث غیرمترقبه و هنگام بروز بلایای طبیعی کمک رسان مردم بوده و عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته و در سالهای اخیر هم امکانات و تجهیزات خوبی در اختیار آنان قرار گرفته است.
دکتر روحانی ضمن اظهار امیدواری از این که روز به روز شاهد گسترش خدمات هلال احمر به مردم باشیم، رعایت قوانین و مقررات و توجه به حفظ محیط زیست در سفرهای نوروزی را مورد تاکید قرار داد و گفت: سلامت مردم و حفظ محیط زیست برای ما حائز اهمیت است.
رییس جمهوری خاطرنشان کرد: هلال احمر در ایام نوروز باید با آمادگی دو چندان برای ارائه کمک و خدمت رسانی به مردم و مسافران فعالیت کند.
دکتر روحانی همچنین در جریان این سفر از بیماران بیمارستان کوثر سمنان نیز عیادت و احوالپرسی کرد.
اولین سالگرد والده رئیس جمهوری امروز با حضور شماری از وزرا ، شخصیت های سیاسی و اجتماعی ، نیروهای نظامی و انتظامی ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان ، استاندار سمنان و مسئولان استانی و شهرستانی و قشرهای مختلف مردم در حسینه شهدای شهرستان شرخه برگزار شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.