رئیس هیات اقتصادی ایتالیا : علاقمند سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس هستیم

رئیس هیات اقتصادی ایتالیا : علاقمند سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس هستیم

رئیس هیات اقتصادی ایتالیا در نشست با مدیرعامل ارس گفت : سرمایه گذران ایتالیایی علاقند حضور در حوزه های مختلف اقتصادی منطقه آزاد ارس هستند .
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ؛ آلدولفو اورسو رئیس با بیان اینکه کشورش را دوست و شریک خوبی برای ایران میداند گفت : در حاضر و پس از برداشته شدن تحریم ها شرایط ممتازی در جهت بهره مندی از ظرفیت های اقتصادی ایران برای صاحبان صنایع اروپا فراهم شده است.
وی افزود: با توجه به شناختی که از سیستم تولیدی ایتالیا دارم همکاری های اقتصادی و سرمایه گذاری مناسبی در زمینه های ساخت و ساز، هتل، بیمارستان، کشاورزی و سیستم های کامپیوتری میتوانیم با ایران داشته باشیم.
رئیس هیات اقتصادی ایتالیا گفت : ما در زمینه صادرات و واردات، تولید خودرو و انرژی های خورشیدی شرکای خوب ایرانی داریم اما راضی به شرایط کنونی نیستیم و باید همکاری ها توسعه یابد.
آلدولفو اورسو با اشاره به قوانین حاکم بر مناطق آزاد ایران گفت : سرمایه گذاری در حوزه های مختلف منطقه آزاد ارس با تاسیس شرکت های مشترک اقتصادی از برنامه های بسیار نزدیک شرکت هایی ایتالیایی است .
هیئت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ایتالیایی طی دو روز گذشته با اعضای اتاق بازرگانی تبریز و فعالان اقتصادی آذربایجان ‌شرقی و معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی دیدار و راههای همکاری ها را بررسی کرده اند

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.