حضور ۳۰۰۰نفری تماشاگران در ورزشگاه/تراکتوری‌ها به کمک گسترش آمدند

حضور ۳۰۰۰نفری تماشاگران در ورزشگاه/تراکتوری‌ها به کمک گسترش آمدند

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرگزاری مهر، دو تیم گسترش فولاد و راه آهن از چارچوب رقابت های هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال کشورمان از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم رفتند و در پایان تیم گسترش فولاد تبریز با نتیجه سه بر دو حریف خود را شکست داد.

تک گل نخست نیمه اول این دیدار را سیدمهدی سید صالحی در دقیقه ۹ به ثمر رساند و در نیمه دوم تیم راه آهن با مجید حسینی در دقیقه ۴۷ کار را به تساوی کشید و محمد ابراهیمی در دقیقه ۶۸ از روی نقطه پنالتی گل دیگری برای گسترش فولاد زد و مهران موسوی مهاجم راه آهن در دقیقه ۷۶ کار را بازهم به تساوی کشید ولی در دقایق پایانی این دیدار و در دقیقه ۹۰ محمد ابراهیمی با یک فرار زیبا موفق شد سومین گل تیمش و دومین گل خودش را به ثمر رساند. ابراهیمی امروز برای دومین بار در طول هفته های اخیر موفق شد گل سه امتیازی برای تیمش به ثمر رساند.

حاشیه های این دیدار به این صورت بود:

* نزدیک ۳ هزار نفر از تماشاگران تبریزی در ورزشگاه حضور داشتند و به شدت تیم گسترش فولاد را تشویق می کردند.

* یکی از نکات جالب این بازی حضور تماشاگران تراکتورسازی در ورزشگاه بود. آنها در برخی از دقایق بازی تیم تراکتورسازی را نیز تشویق می کردند.

* فراز کمالوند سرمربی تیم گسترش فولاد که امروز محروم بود و از سکوهای ورزشگاه نظاره کر این بازی بود به شدت از طرف تماشاگران تشویق شد.

* بازی امروز گسترش فولاد و راه آهن رایگان اعلام شده بود.

* شعار معروف آذربایجان تیملری، فرق ائلمز رهلری، یعنی تیم های آذربایجانی فرقی باهم و از نظر رنگ پیراهن ندارند، در چند مرتبه از سوی تماشاگران داده شد.

* مگنو باتیستا بازیکن گسترش فولاد در دقیقه ۶۰ بازی با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد. داور وسط این مسابقه سیدرضا مهدوی است و مجید ویشگاهی، حسن انتظاری وی را در امر قضاوت یاری می کنند.

* بابا پور عضو کادر فنی گسترش فولاد به دلیل اعتراض شدید به عملکرد داور از زمین بازی اخراج شد.

* محمد ابراهیمی بعداز از دست دادن موقعیت حساسی با ضربه ای به پرچم کرنر آن را از جا درآورد ولی بلافاصله پرچم را سر جایش قرار داد تا از داور بازی کارت زرد نگیرد.

* بازیکنان گسترش فولاد قبل از شروع بازی و درحین گرم کردن به شدت از طرف تماشاگران تشویق شدند.

* سید مهدی سید صالحی در دقیقه ۹ اولین گل بازی را به ثمر رساند و پس از گلزنی با عنوان سید آقای گل از سوی هواداران حاضر در ورزشگاه تشویق شد.

* بازیکنان تیم فوتبال راه آهن یزدان امروز موفق شدند پس از ۵ هفته به گل برسند.

* محمد ابراهیمی امروز دو گل به ثمر رساند و بعداز گلزنی، به سبک رونالدو مهاجم تیم رئال مادرید شادی کرد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.