پروانه استاندارد ۳۰ واحدتولیدی شیرآلات بهداشتی دراستان تهران باطل شد

پروانه استاندارد ۳۰ واحدتولیدی شیرآلات بهداشتی دراستان تهران باطل شد

مدیرکل استاندارد استان تهران از ابطال پروانه استاندارد ۳۰ واحد تولید کننده شیرآلات بهداشتی استان در سال ۱۳۹۴ خبر داد.
[پروانه استاندارد ۳۰ واحدتولیدی شیرآلات بهداشتی دراستان تهران باطل شد]

به گزارش جلفا بازار به نقل از روزشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان تهران مسلم بیات گفت: ۱۰ مورد از این پروانه های ابطال شده مربوط به مشکلات کیفی آنان بوده است.
وی گفت: در جلسات کمیته علایم در اسفند ماه سال گذشته پروانه دو نوع محصول شیرآلات مخلوط بهداشتی اهرمی با نام تجارتی پالیزان به علت احراز بی‌کیفیتی کالا و شیرپیسوار با نام تجارتی حقیقی به علت بی اعتباری پروانه ابطال شدند.
بیات افزود: در جریان بازرسی‌های کارشناسان استاندارد از واحدهای تولیدی این نوع کالا، شیرآلات فرزانه محصول کارخانه‌ای واقع در جاده خاوران به دلیل تولید در زمان تولید محصول پروانه استاندارد آن باطل شده بوده شناسایی و توقیف شد.
وی با اشاره به تلاش کارشناسان استاندارد بر استانداردسازی محصولات تولیدکنندگان داخلی و اجباری بودن استاندارد این فراورده افزود: در سال گذشته برای ۶۵ محصول از این صنعت، پروانه کاربرد علامت استاندارد صادر شد.
مدیرکل استاندارد استان تهران گفت: شیرآلات بهداشتی مخلوط اهرمی با نام های تجارتی پارس پارمیدا کاران وزین پیکو، مهرآرا، درخشان صنعت آناهیتا، مهتاب، شادان گستر و ساحل شیر و همچنین شیرآلات مخلوط کلاسیک دیواری، مخلوط اهرمی دیواری و روشویی (آرتین)، شیرآلات بهداشتی مخلوط اهرمی و شیر پیسوار(آرمال)، شیرآلات بهداشتی مخلوط اهرمی و شیر مخلوط کلاسیک (پیرایش) در اسفندماه سال گذشته موفق به دریافت پروانه استاندارد شدند.
وی افزود: در مجموع در سال گذشته ۲۵۴ پروانه استاندارد محصولات مختلف در سطح استان تهران از سوی این اداره ابطال شده ‌است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.