استفاده از مشاوره رایگان ۱۹۳ وکیل در ۱۰۰ پرونده مددجویان

استفاده از مشاوره رایگان ۱۹۳ وکیل در ۱۰۰ پرونده مددجویان

به گزارش جلفا بازار به نقل از روابط عمومی کمیته امداد آذربایجان شرقی، حسین دشتی پیش از ظهر شنبه با اعلام این خبر افزود: ۲۰۶ پرونده حقوقی مددجویان تحت حمایت در محاکم دادگستری توسط اداره حقوقی کمیته امداد استان پیگیری شده و در این میان برای ۱۰۰ مددجو توسط وکلای نیکوکار مشاوره رایگان حقوقی صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: دفاتر معاضدت حقوقی در تمام مدیریت های شهرستان های تابعه استان و مراکز نیکوکاری ایجاد شده و وکلای نیکوکار با حضور در شهرستان ها و ۴۲ مرکز نیکوکاری، مشاوره و خدمات حقوقی رایگان به مددجویان تحت حمایت ارائه می دهند و مددجویان نیازمند به حمایت حقوقی توسط کمیته امداد طی نامه کتبی به کانون وکلا معرفی می شوند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: ارائه مشاوره حقوقی و وکیل معاضدتی رایگان در موضوعات حقوقی، جزائی و خانواده در طول هفته به غیر از ایام تعطیل در کانون وکلای استان صورت می گیرد.

دشتی با بیان اینکه طرح غربالگری مشکلات حقوقی مددجویان این نهاد در شهریور ۹۳ خاتمه یافته است، اظهار داشت: طی سال گذشته ۴۵۸ پرونده حقوقی مددجویان تحت حمایت غربالگری شده و ۲۶۹ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد نیز دانشجو و یا فارغ التحصیل رشته حقوق هستند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.