دنیای تمبر را با تلفن همراه بشناسید

دنیای تمبر را با تلفن همراه بشناسید

نرم افزار «تمبر» اطلاعاتی مانند گالری تمبر، تمبرهای یادگاری، جدول تمبرهای پستی، مشاهیر تمبر ایران، کتب تمبر فارسی و تارنماهای ایرانی و خارجی را در گوشی های همراه مجهز به سیستم عامل اندروید ارائه می کند.
[دنیای تمبر را با تلفن همراه بشناسید]

به گزارش جلفا به نقل از شرکت پست، نرم افزار «تمبر» قابل نصب روی تلفن همراه برای گسترش فرایندهای اطلاع رسانی نوین به مشتریان، هوشمندسازی خدمات و معرفی بهینه تمبر به مخاطبان و علاقه مندان تهیه شد.
این برنامه از پنج بخش اصلی شامل گالری تمبر، کتابچه تمبر، گزیدگان، واژگان و جستجو تشکیل شده است.
در بخش گالری تمبر کاربران به همه تمبرهای منتشر شده ایران دسترسی دارند. در این بخش تمبرهای دوره های قاجار، پهلوی اول، پهلوی دوم و جمهوری اسلامی و همچنین تمبرهای جاری به نمایش گذاشته شده است.
همچنین بخش کتابچه تمبر اطلاعات کلی را درباره تاریخچه، تعریف، انواع، روش های چاپ و گردآوری تمبر برای کاربران به زبان ساده فراهم آورده است.
در بخش گزیدگان نیز جدول های تمبرهای یادگاری و پستی، مشاهیر تمبر ایران، کتب تمبر فارسی، تارنماهای ایرانی و خارجی در این زمینه و معرفی انجمن تمبر ایران دیده شده است.
علاقه مندان می توانند نرم افزار تمبر را از نشانی اینترنتی https://cafebazaar.ir/app/com.post.stamp/?l=fa به طور رایگان دانلود کنند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.