حسن زاده: کمیته انضباطی فوتبال در هفته های پایانی لیگ جدی تر خواهد بود

حسن زاده: کمیته انضباطی فوتبال در هفته های پایانی لیگ جدی تر خواهد بود

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکید کرد که در هفته های پایانی لیگ برتر رای های خود را در حالی صادر خواهیم کرد که شامل تنبیهات جدی تری است.
[حسن زاده: کمیته انضباطی فوتبال در هفته های پایانی لیگ جدی تر خواهد بود]

به گزارش جلفا بازار به نقل از سایت رسمی فدراسیون؛ اسماعیل حسن زاده گفت: منتظر پایان رقابت های لیگ برتر در هفته ۲۵ هستیم تا گزارش های مسابقات از سوی سازمان لیگ ارسال شود و در صورت لزوم به آنها رسیدگی کنیم؛ زمانی که گزارشات بازی از سوی نماینده سازمان لیگ و داور بازی به طور رسمی اعلام شود، فورا اتفاقات و تخلفات رخ داده را بررسی می کنیم.
وی ادامه داد: همیشه از طریق ناظرین، مصاحبه سرمربیان و یا تماشای بازی ها از برخی اتفاقاتی که رخ می دهد مطلع می شویم، اما بررسی نهایی زمانی اتفاق می افتد که گزارش دقیق با تمام جزئیات حادثه از سوی سازمان لیگ برای کمیته انضباطی ارسال شود.
رئیس کمیته انضباطی ۱۶ تیم لیگ برتری را آیینه تمام نمای فوتبال ایران توصیف کرد و افزود: اکنون در شرایط حساس هفته های پایانی لیگ به سر می بریم و تقاضای ما از مسئولین و عوامل تیم ها این است که رعایت برخی از رفتار ها و برخوردها را داشته باشند زیرا در هفته های پایانی تنبیهات جدی تری خواهد بود.
حسن زاده اظهار داشت: توصیه من به عوامل تیم ها این است که خویشتن داری و حوصله را سرلوحه کار خود در چند هفته پایانی قرار دهند؛ بسیاری از بزرگترهای تیم مانند مدیران عامل، سرمربیان، کاپیتان و پیشکسوتان الگو و سرلوحه بسیاری از بازیکنان جوان و حتی مردم هستند.
رئیس کمیته انضباطی اضافه کرد: باید بزرگترهای تیم نیز مراقب رفتارهای خود باشند تا در هفته های پایانی شاهد وجود مشکل و بروز تخلف از سوی بازیکنان و یا عوامل تیم ها نباشیم.
وی ادامه داد: در شان فوتبال ایران و یا مربیانی که درجه A آسیا دارند و یا مدارک بالاتری را که از فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا کسب کرده اند، نیست که بخاطر اشتباهاتی که در داوری رخ می دهد؛ با استفاده از الفاظ رکیک و یا زدن داور به شرایط دلخواه خود برسند.
حسن زاده با بیان اینکه اشتباهات داوری بخشی از فوتبال است، گفت: این موضوع برای دیروز، امروز و یا فردا نبوده و ادامه دار است و از مربیان و عوامل تیم ها می خواهم که در هفته های پایانی این موارد را در نظر داشته تا از بروز مشکلات جدی جلوگیری شود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.