مربی تراکتورسازی: بازی مشکلی در برابر ذوب آهن اصفهان در پیش رو داریم

مربی تراکتورسازی: بازی مشکلی در برابر ذوب آهن اصفهان در پیش رو داریم

مربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: ذوب آهن اصفهان تیم خوبی است و ما بازی سنگین و مشکلی در پیش رو داریم.
[مربی تراکتورسازی: بازی مشکلی در برابر ذوب آهن اصفهان در پیش رو داریم]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا، رحمان رضایی روز شنبه در نشست خبری پیش از مسابقه فردای تیمش در برابر تیم ذوب آهن در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر افزود: از باشگاه ذوب آهن و سپاهان تشکر کنم که به اتفاق هم زمین تمرینی در اختیار تیم ما قرار دادند.
وی اضافه کرد: این موضوع نشان می دهد که غیر از بحث نتیجه و فوتبال، هنوز روحیه مردانگی وجود دارد و این مسائل باید در فوتبال ما بیشتر پیش بیاید.
وی با اشاره به نتایج خوب تیم ذوب آهن در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی فردا بسیار مشکل است زیرا ذوب آهن از تیم های خوب لیگ ماست.
رضایی گفت: با این وجود تراکتورسازی هم در این هفته ها بخصوص با حضور کادر فنی جدید نتایج خوبی کسب کرده است و مطمئنم که دیدار فردا سنگین خواهد بود.
وی در پاسخ به این سوال آیا امکانات و بازیکنان تراکتورسازی در حد قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیاست یا خیر، گفت: واقعاً تا آن مرحله فاصله زیادی داریم اما تا به اینجا هم نتایج خوبی کسب کرده ایم و وضعیت ما در گروه خوب است.
وی افزود: بیشتر تمرکز ما روی دو بازی آخر است تا بتوانیم از آنها به نحو احسن استفاده کنیم.
وی گفت: تراکتورسازی چه در لیگ و چه در آسیا شخصیت خوبی پیدا کرده است و بازی های خوبی به نمایش می گذارد.
رضایی با بیان اینکه سروش رفیعی بازیکن محروم تیمش در دیدار فرداست، گفت: امیدوارم بازیکنان دیگر جای او را بخوبی پر کنند.
وی افزود:رفیعی جزو بازیکنان خوب ماست که او را در این بازی در اختیار نداریم، البته ما بازیکن مصدوم نداریم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و در مجموع، امیدوارم بتوانیم خوب کار کنیم.
مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در باره برگزار شدن دیدارهای آسیایی تیمش مقابل تیم عربستانی در کشور ثالث تصریح کرد: با توجه به شرایطی که پیش آمده و جنجالی که عربستان به راه انداخته است، مجبور به بازی در خارج از خانه هستیم.
وی گفت: برای ما زیاد فرقی نمی کند اما اگر این بازی در داخل خانه برگزار می شد، خیلی بهتر بود زیرا تراکتورسازی تیم پرطرفداری است و ما اگر به کشورهای عربی هم برویم مطمئناً تماشاگران برای تشویق به ورزشگاه می آیند.
دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر ایران عصر فردا یکشنبه در ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می شود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.