برنده بازی ذوب آهن و تراکتورسازی می تواند به قهرمانی در لیگ امیدوار باشد

برنده بازی ذوب آهن و تراکتورسازی می تواند به قهرمانی در لیگ امیدوار باشد

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: برنده بازی فردا بین ذوب آهن و تراکتورسازی می تواند به قهرمانی در لیگ و کسب سهمیه آسیا امیدوار باشد.
[برنده بازی ذوب آهن و تراکتورسازی می تواند به قهرمانی در لیگ امیدوار باشد]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا، یحیی گل محمدی روز شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و پنجم لیگ برتر افزود: هر دو تیم، بازی حساس و مهمی را پیش رو دارند و تیمی که در این دیدار پیروز شود می تواند به قهرمانی در لیگ امیدوار باشد و تیم بازنده ممکن است که برای گرفتن سهمیه آسیا و قهرمانی با مشکل رو به رو شود.
وی با بیان اینکه بازی فردا جذاب خواهد بود، اظهار کرد: هر دو تیم فردا بدنبال برد هستند و در شرایط خوبی هم به سر می برند.
وی گفت: چیزی که برای ما مهم است تمرکز خوب در دفاع و حمله است و بازیکنان ما مثل بازی قبل در مقابل بنیادکار ازبکستان باید بتوانند تمرکز لازم را در زمین داشته باشند.
گل محمدی گفت: امیدوارم بازیکنان ذوب آهن از فرصت ها بخوبی استفاده کنند و مطمئن هستم که تماشاگران از این بازی لذت خواهند برد.
وی با اشاره به محرومیت مهدی مهدی پور و مصدومیت دو بازیکن تیمش برای بازی فردا افزود: فردا نباید اشتباهات فردی داشته باشیم چرا که تیم حریف می تواند از این اشتباهات بخوبی استفاده کند.
سرمربی ذوب آهن با اشاره به حواشی چند روز اخیر در باره مصاحبه قاسم حدادی فر گفت: از بازیکن بزرگی مثل قاسم انتظار زیادی دارم و به نظر من این مسئله نباید رسانه ای می شد و در این زمینه جلسه ای با مسئولان باشگاه و حدادی فر داشتیم و همه چیز هم بخوبی حل شد.
وی با بیان اینکه حدادی فر در تمرینات هم خوب ظاهر شد و فعلاً مشکلی در این مورد وجود ندارد، افزود: ما شرایط سختی را در پیش رو داریم و باید از لحاظ روحی و روانی احساسات خود را کنترل کنیم.
وی همچنین به نامه باشگاه ‘لسترسیتی’ برای جذب رضا شکاری اشاره کرد و افزود: در این زمینه هنوز نامه ای به باشگاه ارسال نشده و این خبر که مدتی است بین مردم می چرخد در روحیه و تمرینات این بازیکن تأثیر گذاشته است.
گل محمدی با بیان اینکه دوست ندارم بازیکن خوبی مثل شکاری بدلیل اینگونه مسائل تمرکز خود را از دست بدهد، گفت: این بازیکن باید در اختیار باشگاه ذوب آهن باشد و در این شرایط، فکر نمی کنم صلاح باشد که از تیم ما جدا شود.
دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و تراکتور سازی تبریز در چهارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر ایران عصر فردا در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می شود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.