حضور۱۴۵شرکت خارجی دربیست و سومین نمایشگاه مواد شوینده و بهداشتی ایران

حضور۱۴۵شرکت خارجی دربیست و سومین نمایشگاه مواد شوینده و بهداشتی ایران

۲۰۰ شرکت داخلی و ۱۴۵ شرکت خارجی از ۱۵ کشور جهان، در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته ایران شرکت می کنند.
[حضور۱۴۵شرکت خارجی دربیست و سومین نمایشگاه مواد شوینده و بهداشتی ایران]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا، علی مرادی مجری و رئیس ستاد برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده و بهداشتی از رشد ۴۰۰ درصدی حضور شرکت های خارجی در این نمایشگاه خبر داد و گفت: تعداد شرکت های خارجی شرکت کننده در این نمایشگاه نسبت به سال گذشته از ۳۴ شرکت به ۱۴۵ و تعداد کشورهای شرکت کننده از ۱۰ به ۱۵ کشور افزایش یافته است.
وی گفت: در این نمایشگاه شرکت هایی از کشورهای ترکیه، آلمان، چین، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، امارات متحده عربی، مالزی، هلند، پاکستان، اتریش، هندوستان، روسیه و کره جنوبی تولیدات و خدمات خود را به نمایش می گذارند.
در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و پاک کننده، انواع مواد شوینده و پاک کننده، محصولات سلولزی و بهداشتی، محصولات محافظتی پوست، مو و رنگ مو، عطر، ادوکلن و اسپری، خوشبو کننده و محصولات بهداشتی منزل، مواد اولیه واسطه ای، خدمات بازرگانی و مشاوره ای و همچنین انواع دستگاه ها، صنایع، خط تولید، تجهیزات و ماشین آلات این حوزه به نمایش عموم گذاشته می شود.
این نمایشگاه از پنجم تا هشتم اردیبهشت ماه در مساحتی حدود ۳۰ هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود و از ساعت ۱۰ تا ۱۸ آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.