حمایت کفاشیان از برنامه های تیم ملی فوتسال/ دو اردوی خارجی برای ملی پوشان

حمایت کفاشیان از برنامه های تیم ملی فوتسال/ دو اردوی خارجی برای ملی پوشان

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران از حمایت رئیس فدراسیون فوتبال از برنامه های آماده سازی این تیم برای حضور در جام جهانی کلمبیا خبر داد.
[حمایت کفاشیان از برنامه های تیم ملی فوتسال/ دو اردوی خارجی برای ملی پوشان]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا محمد ناظم الشریعه درباره جلسه امروز خود با علی کفاشیان افزود: دراین نشست، برنامه آماده سازی تیم ملی فوتسال را تا آغاز جام جهانی برای رئیس فدراسیون فوتبال تشریح کردم که مورد حمایت ایشان نیز قرار گرفت.
وی با بیان اینکه اردوی آمادگی تیم ملی فوتسال از روز پنجم اردیبهشت ماه آغاز می شود، تصریح کرد: اوج برنامه های آماده سازی این تیم در مردادماه با حضور در رقابت های بین المللی و بازیهای تدارکاتی با تیم های قدرتمند جهان است اما امیدوارم بتوانیم دو اردوی خارجی را در اسپانیا و یک کشور عربی برگزار کنیم.
ناظم الشریعه درباره نشست خود با رئیس کمیته فوتسال گفت: در جلسه با رضا افتخاری در خصوص برنامه های تیم ملی، لباس جدید تیم و امکانات لازم برای اردوها بحث و تبادل نظر شد که امیدوارم شرایط مطلوبی برای اردونشینان فراهم شود.
سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد دیدار خود با رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی نیز افزود: عباس ترابیان پیگیری های خوبی برای برگزاری دیدارهای دوستانه تیم ملی انجام داده است و اسامی تیم ها و رقابت های بین المللی بعد از توافق نهایی اعلام خواهد شد.
مسابقه های فوتسال جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا شهریورماه امسال با حضور ۲۴ تیم برتر جهان در چهار شهر این کشور برگزار خواهد شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.