ایران عضو کمیته اجرایی BIE شد

ایران عضو کمیته اجرایی BIE شد

در جریان برگزاری یکصد و پنجاه و هشتمین جلسه مجمع عمومی دفتر نمایشگاه‌های بین‌المللی (BIE)، حسین اسفهبدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران به عنوان عضو کمیته اجرایی BIE انتخاب شد.
[ایران عضو کمیته اجرایی BIE شد]

به گزارش جلفا بازار به نقل از روز یکشنبه ایرنا شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران، نمایندگان کشورهای آلمان، امارات متحده عربی، چین، اسپانیا، ترکیه، کره جنوبی، قراقستان، ازبکستان، بنگلادش، مراکش و ماداگاسکار در این انتخابات با رای اعضا به عضویت کمیته اجرایی BIE درآمدند.
برپایه این گزارش، درجریان برگزاری مجمع عمومی، «استین کریستین‌سن» از دانمارک نیز به ریاست دفتر نمایشگاه‌های بین‌المللی (BIE) انتخاب شد.
مجمع عمومی BIE همچنین با بررسی گزارش نهایی نتایج نمایشگاه «اکسپو» میلان، گزارش پیشرفت اکسپو ۲۰۲۰ دبی و گزارش اولیه نمایشگاه «قرن ۲۱ میلان» که از دوم آوریل تا ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۶ (۱۴ فروردین تا ۲۲ شهریور ۱۳۹۵) در ایتالیا در حال برگزاری است را مورد توجه قرار داد و گزارش سال مالی ۲۰۱۵ و بودجه سال ۲۰۱۶ را مرور کرد.
دفتر نمایشگاه‌های بین‌المللی که در سال ۱۹۲۸ میلادی با حضور ۳۱ کشور تاسیس شد و مقر آن در پاریس است، از سال ۱۹۳۱ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و سازمان بین المللی هماهنگ کننده برپایی اکسپوهای جهانی است و اینک ایران و ۱۶۸ کشور دیگر عضو این سازمان هستند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.