چهارمین عضو شورای شهر تبریز به دادگاه احضار شد

چهارمین عضو شورای شهر تبریز به دادگاه احضار شد

به گزارش جلفا بازار به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام حکمت علی مظفری افزود: در صورت صدور کیفرخواست نامه تعلیق اعضای متخلف شورا به فرماندار ارسال و اقدامات اجرایی در خصوص عدم فعالیت این اعضا ابلاغ می‌شود.

وی ادامه داد: تحقیق و بررسی بر روی پرونده اعضای شورای شهر تبریز همچنان ادامه دارد و در این زمینه یک پیمانکار شهرداری به اتهام پرداخت رشوه احضار و بازداشت شده است.

حجت الاسلام مظفری گفت: ۱۵ نفر در رابطه با این پرونده احضار شده‌اند و چنانچه در روند تحقیقات افراد دیگری نیز در مظان اتهام باشند برای ارائه توضیحات به دادگاه دعوت خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه دو عضو شورای شهر تبریز به اتهام تبانی و اخذ رشوه دستگیر و برای آن‌ها پرونده تشکیل شده افزود: برای این افراد به اتهام تبانی و اخذ رشوه پرونده تشکیل شده و پرونده تعداد دیگری نیز در این زمینه در دست بررسی است و چنانچه نیاز به دستگیری و بازداشت باشد این امر صورت می‎گیرد.

رئیس کل دادگستری استان ادامه داد: این پرونده مرتبط با پرونده‎ای است که در آن یکی از اعضای شورای شهر تبریز با اخذ رشوه از مجموعه کارکنان شهرداری به آنها قول انتصاب در برخی پست‌های شهرداری را می‌داده و از طریق تبانی پیشنهادات مورد نظر آنها را پیگیری کرده است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.