صعود۸۰ ریالی نرخ دلار / سکه ارزش ۱۰ میلیون و ۴۵۰ هزار ریالی یافت

صعود۸۰ ریالی نرخ دلار / سکه ارزش ۱۰ میلیون و ۴۵۰ هزار ریالی یافت

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز(سه شنبه) بازار آزاد، یک دلار آمریکا را با ۸۰ ریال رشد، نسبت به دیروز ۳۴ هزار و۸۵۰ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۵۰ هزار ریال افزایش، ۱۰ میلیون و ۴۵۰ هزار ریال داد و ستد کردند.
[صعود۸۰ ریالی نرخ دلار / سکه ارزش ۱۰ میلیون و ۴۵۰ هزار ریالی یافت]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا، یک یورو در بازار آزاد تهران (تا ظهر امروز) با ۱۰۰ ریال رشد ۳۹ هزار و ۸۰۰ ریال و هر پوند انگلیس با ۳۵۰ ریال افزایش ۴۹ هزار و ۶۰۰ ریال مورد مبادله قرار گرفتند.
امروز یک قطعه سکه طلای تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۵۰ هزار ریال رشد به ارزش ۱۰ میلیون و ۴۴۰ هزار ریال بر روی تابلو صرافان رفت.
همچنین نیم سکه طلای بهار آزادی با ۱۰ هزار ریال افزایش پنج میلیون و۴۶۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز همانند دیروز دو میلیون و ۹۰۰ هزار ریال فروخته شد.
براساس معاملات امروز هر قطعه سکه یک گرمی طلا با ۱۰ هزار ریال افت یک میلیون و ۹۴۰ هزار ریال و یک گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۷۰ هزار ریال داد و ستد شد.
نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز با پنج دلار رشد یک هزار و ۲۵۹ دلار اعلام شده است.
به گزارش ایرنا، صرافان بازار آزاد ارز و سکه روز دوشنبه بیست و سوم فروردین ، یک دلار آمریکا را ۳۴ هزار و ۷۷۰ ریال و ارزش هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال بر روی تابلو خود ثبت کردند.
یک یورو ۳۹ هزار و ۷۰۰ ریال و هر پوند انگلیس ۴۹ هزار و ۲۵۰ ریال در زمان انتشار گزارش ارزش داشتند.
علاوه براین یک قطعه سکه طلای تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۳۹۰ هزار ریال فروخته شد و نیم سکه طلای بهار آزادی نیز پنج میلیون و ۴۵۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه دو میلیون و ۹۰۰ هزار ریال بفروش رسید.
معاملات روز دوشنبه ، ارزش هر قطعه سکه یک گرمی طلا را یک میلیون و ۹۵۰ هزار ریال و یک گرم طلای ۱۸ عیار را یک میلیون و ۶۵ هزار ریال ثبت کرد.
نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز در روزگذشته یک هزار و ۲۵۴ دلار در زمان مخابره خبر اعلام شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.