بازدید هیات ایتالیایی از آزاد راه تهران – پردیس

بازدید هیات ایتالیایی از آزاد راه تهران - پردیس

همزمان با سفر متئو رنتزی نخست وزیر ایتالیا به ایران، مسئولان شرکت امور آزاد راه های ایتالیا از آزاد راه تهران – پردیس و سامانه های اخذ عوارض الکترونیکی این آزاد راه بازدید کردند.
[بازدید هیات ایتالیایی از آزاد راه تهران – پردیس]

به گزارش جلفا بازار به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای،«حسین متولی حبیبی» مدیر کل دفتر نظارت بر بهره برداری از آزادراه ها سازمان راهداری در این باره گفت: «ریکاردو استاراسه » قائم‌ مقام شرکت امور آزادراه های عوارضی ایتالیا (آتلانتیا) به همراه «جوزپه کاسیگا» معاون امور بین‌الملل شرکت اتواسترادا ایتالیا( شرکت زیرمجموعه گروه آتلانتیا ) از مجموعه شرکتهای بهره‌برداری بزرگراه ها و آزادراه های اروپا، از این آزاد راه بازدید کردند.
متولی حبیبی گفت: این شرکت متولی بهره‌برداری بیش از نیمی از محورهای برون‌ شهری دارای عوارض در ایتالیا و همچنین مجری بیش از ۲۵۰۰ کیلومتر آزاد راه در دیگر کشورهای جهان است.
مدیرکل دفتر نظارت بر بهره برداری از آزادراه ها سازمان راهداری گفت: پس از بازدید این هیات ایتالیایی از این آزاد راه ، در نشستی با مسئولان شرکت آزادراه تهران- پردیس مسایل مورد نظر خود را مطرح کردند.
متولی حبیبی اظهار داشت: در این بازدید مسئولان ایتالیایی با نحوه بهره برداری از آزادراه ها، نحوه مشارکت و سامانه اخذ عوارض الکترونیکی (ETC) در کشورمان آشنایی شدند.
در سفر نخست وزیر ایتالیا به تهران که یک هیات بزرگ ۲۵۰ نفری سیاسی و اقتصادی وی را همراهی می کنند ۷ سند همکاری در زمینه های مختلف از جمله همکاری در زمینه گردشگری و فعالیت های فرهنگی، تفاهم نامه همکاری صنعتی بین وزارت نیروی ایران و وزارت توسعه اقتصادی ایتالیا و همچنین چارچوب همکاری راه آهن جمهوری اسلامی ایران و راه آهن دولتی ایتالیا به امضا رسید.
یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت انی و شرکت ملی صادرات گاز ایران، یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت فرودگاه های ایران و شرکت فرودگاه های میلان ایتالیا، یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت کارگاز سیستم ایران و شرکت دانیلی ایتالیا در زمینه تولید انواع مفتول، میلگرد و تسمه مورد نیاز صنایع خودرو از دیگر اسنادی است که بین ایران و ایتالیا امضا شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.