ثبت اقامت بیش از ۱۶ هزار مسافر و گردشگر نوروزی در شهرستان اهر

ثبت اقامت بیش از ۱۶ هزار مسافر و گردشگر نوروزی در شهرستان اهر

به گزارش جلفا بازار به نقل از مهر حسن باقرپور اظهار داشت: امسال برای میزبانی از مسافران و گردشگران نوروزی طی ایام تعطیلات نوروزی با همکاری تمامی ادارات زیرساخت‌های گردشگری اعم از هتل، مهمان‌پذیر، طرح خانه‌های مسافر، اقامتگاه‌های موقت، کمپ‌های موقت، خانه معلم، مهمان‌سراهای ادارات، خوابگاه‌های دانشجویی و غیره آماده استقبال و پذیرایی از میهمانان نوروزی بودیم.

مسئول میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان اهر افزود: در طول روزهای تعطیلات نوروزی اقامت ۱۶ هزار و ۱۴۷ نفر مسافر نوروزی و گردشگر در شهرستان اهر ثبت‌شده است.

وی با اشاره به اینکه دبیرخانه ستاد اجرایی سفر شهرستان در راستای ارائه خدمات مناسب به مسافران ۷۱ مورد بازدید انجام داده است، گفت: این بازدیدها از مراکز اقامتی، رستوران‌ها و مراکز پذیرایی بین‌راهی، دفاتر خدمات مسافرتی، مراکز اقامتی موقت ازجمله کمپ‌ها و غیره از سوی دبیرخانه ستاد سفر اهر صورت گرفته است.

باقرپور به میزان بازدیدهای انجام‌شده از جاذبه‌های گردشگری و تاریخی نیز اشاره کرد، بیان داشت: جمعاً از آغاز تعطیلات نوروزی تا پایان ۵۶ هزار و ۶۳۱ نفر از جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و دست‌ساز شهرستان اهر بازدید کرده‌اند.

مسئول میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان اهر در پایان یادآور شد: دو مورد نمایشگاه صنایع‌دستی واقع در خانه تاریخی دکتر قاسم خان اهری از ۲۵ اسفندماه به‌صورت متوالی تا شش فروردین برپا شده بود و نمایشگاه واقع در میدان ارسباران با همکاری شهرداری اهر با هفت غرفه جهت فروش و بازدید مسافران و گردشگران از شش تا ۱۲ فروردین‌ماه دایر بود که با استقبال علاقه‌مندان مواجه شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.