هدف گذاری هیئت فوتبال آذربایجان شرقی توجه به پیشرفت شهرستان هااست

هدف گذاری هیئت فوتبال آذربایجان شرقی توجه به پیشرفت شهرستان هااست

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرگزاری مهر، جواد ششگلانی که عصر سه شنبه در آیین تودیع و معارفه رئیس هیئت فوتبال بناب در این شهرستان حضور یافته بود، در سخنانی با اشاره به نام گذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری بنام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» اظهارکرد: امیدواریم در هیئت فوتبال استان با تلاش های خود در تحقق شعار سال قدم برداریم.

ششگلانی سپس با اشاره به جایگاه بالای ورزش شهرستان بناب در سطح استان و کشور بخصوص در رشته فوتبال تصریح کرد: حضور تیم فوتبال بناب به عنوان تنها نماینده استان در مسابقات لیگ دسته سوم کشوری نمونه ای از پتانسیل ورزش فوتبال بناب است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های فرماندار، شهردار و شورای اسلامی شهر بناب برای حضور هرچه قدرتمندتر تیم فوتبال شهرداری بناب در مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور بر استمرار حمایت مسئولین شهرستان تأکید و اظهار امیدواری کرد این حمایت به صورت مداوم ادامه داشته باشد.

رئیس هیئت فوتبال آذربایجان شرقی همچنین گفت: همدلی و انسجامی که بین مدیران شهرستان علی الخصوص فرماندار، شهردار و شورای اسلامی شهر در راستای حمایت از ورزش شاهد هستیم معمولاً در کمتر شهرستانی این انسجام وجود دارد.

ششگلانی به جایگاه رفیع داوری شهرستان بناب در فوتبال کشور نیز اشاره کرد و گفت: حضور شاهین حاج بابایی و رحیم شاهین از این شهرستان در قضاوت های فوتبال لیگ برتر کشور نه تنها برای بناب که برای استان نیز مایه افتخار است.

وی در ادامه سخنان خود هدف گذاری هیئت فوتبال استان را توجه به پیشرفت فوتبال شهرستان ها اعلام و تصریح کرد: برای ارتقای جایگاه رشته فوتبال نباید متظر استان، کشور و اعتبارات دولتی بود. از این رو شهرستان نیز خود باید همت کند.

رئیس هیئت فوتبال آذربایجان شرقی در ادامه از زحمات ۱۸ ساله رحیم پاکیزه خوی در هیئت فوتبال بناب تقدیر و تشکر کرد و رسول رهبرفام را به عنوان رئیس جدید این هیئت معرفی کرد.

این گزارش حاکی است، رسول رهبرفام یکی از داوران مطرح سال های نه چندان دور این شهرستان در لیگ برتر فوتبال کشور بوده و هم اکنون عضو شورای اسلامی شهر بناب است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.