لاریجانی: صدا و سیما سخنگوی کمیسیون تلفیق را برای تبیین مصوبات دعوت کند

لاریجانی: صدا و سیما سخنگوی کمیسیون تلفیق را برای تبیین مصوبات دعوت کند

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که صدا و سیما سخنگوی کمیسیون تلفیق را برای تبیین مصوبات دعوت کند، گفت: مصوبات مجلس را باید سخنگوی این کمیسیون تبیین کند.
[لاریجانی: صدا و سیما سخنگوی کمیسیون تلفیق را برای تبیین مصوبات دعوت کند]

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرنگار پارلمانی ایرنا، علی لاریجانی در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس این مطلب را پس از انتقاد محمدرضا پورابراهیمی سخنگوی کمیسیون تلفیق از صدا و سیما به دلیل دعوت نکردن از این کمیسیون در یک برنامه خبری بیان کرد.
پورابراهیمی اظهارداشت: شب گذشته صدا و سیما قرار بود در بخش گفت و گوی خبری از مجلس یک نفر را دعوت کند تا از مصوبات دفاع کند اما اتفاق برعکس افتاد و این از نظر ما قابل قبول نیست.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: صدا و سیما نباید این رویه را داشته باشد و این موضوع از نظر ما که یک نماینده می تواند مخالف مصوبات باشد و در جاهای مختلف مصاحبه کند، مغایرتی ندارد ولی این که به عنوان نماینده مجلس مصوبات صحن را زیر سوال ببرد برای ما قابل قبول نیست.
لاریجانی رییس مجلس نیز در پاسخ به پورابراهیمی از صدا و سیما خواست که رویه خود را اصلاح کند.
وی ادامه داد: یعنی از سخنگوی کمیسیون تلفیق دعوت کند که مصوبات مجلس را توضیح دهد البته مخالف هم می تواند صحبت کند اما مصوبات مجلس را سخنگوی کمیسیون تلفیق باید تبیین کند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.