هیچ کس را از روی سفارش منصوب نکرده ایم

هیچ کس را از روی سفارش منصوب نکرده ایم

به گزارش جلفابازار، شهردار تبریز در جلسه شورای معاونان شهرداری تبریز با اشاره به اصلاح ساختاری شهرداری‌های کشور، این امر را در چابک‌سازی سیستم خدمتگزاری، موثر عنوان کرد و افزود: در این راستا، تلاش مدیران، باید در کنار برنامه‌های توسعه شهر، تربیت نیروی انسانی کارآمد و دلسوز را مد نظر داشته باشد.

وی اضافه کرد: اعتماد به ظرفیت‌های جوان کارشناسی شهرداری تبریز، علاوه بر ایجاد انگیزه در مجموعه، توان اجرایی را از پشتوانه‌های تخصصی برخوردار خواهد ساخت.

شهردار تبریز، به موضوعات اخیر حول شورا و شهرداری اشاره و خاطرنشان کرد: از آغاز دوره مسئولیت، هیچ‌کس را از روی سفارش، منصوب نکردیم؛ ممکن است پیشنهادها و مشورت‌هایی را برای بررسی اهلیت افراد دریافت کنیم، اما هیچ‌گاه در انتصاب افراد، توصیه‌پذیر نبوده‌ایم.

نجفی، با تاکید بر این‌که در مورد رفتارها و ارتباطات مدیریتی، بارها به مدیران تذکر داده‌ایم، گفت: بازرسی و حراست شهرداری، در یک سال و نیم گذشته، تلاش‌های قابل‌توجهی برای سالم‌سازی فضای خدمتگزاری انجام داده‌ که قابل‌تقدیر است.

وی تصریح کرد: در یک سال گذشته، بخش‌های نظارتی شهرداری تبریز، وظایف خود را به صورت ویژه پیگیری کردند که این امر، نقش موثر در پیشگیری از ابعاد تخلف داشت.

شهردار تبریز با تاکید بر این‌که قریب‌به اتفاق مجموعه شهرداری و اعضای شورا، افراد زحمت‌کش، کاردان و دلسوزی هستند، اظهار داشت: اتفاقات این چنینی نمی‌تواند ذره‌ای از شان خدمتگزاری مجموعه مدیریت شهری بکاهد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.