برای کسب سه امتیاز آمده ایم.

برای کسب سه امتیاز آمده ایم.

به گزارش جلفابازار علی دایی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز گفت تراکتور سازی نتایج خوبی در هفته های اخیر کسب کرده است که نشان دهنده قدرت این تیم و هاودارانش است. یکی از عوامل موفقیت تراکتور سازی، هواداران این تیم بوده است. فردا بازی سختی داریم و قطعا تراکتور با سابقه درخشانی که دارد، تیم بسیار سختی خواهد بود ولی ما ما بلد هستیم تا با تیم های بزرگ چگونه بازی کنیم.

وی ادامه داد: ما برای کسب سه امتیاز به تبری آمده ایم. به برتری نیاز داشتیم و خدا کمک کرد تا مقابل سایپا موفق شویم. ما بازیکنان جوان و با تجربه داریم. بازی گذشته از نظر روحی و روانی به ما کمک کرد. فردا سعی خواهیم کرد تا بازی خوبی را ارایه بدهیم. تیم ما برای شکست به تبریز نیامده ایم. تساوی یا باخت ما را از هدفمان دور خواهد کرد و پیروزی به ما امید خواهد داد.

سرمربی صبای قم در خصوص بازیکنان غایب خود در این دیدار، بیان کرد: خوشبختانه بازیکن محروم و مصدومی نداشته و بایکنان آماده بازی هستند. با توجه به تمریناتی که داشتیم، دنبال سه امتیاز بوده و یک امتیاز به درد ما نمی خورد. تیم ها هدف کسب سهمیه آسایی است که با پیروزی مقابل بازی های آینده محقق خواهد شد. انشالله فردا سه امتیاز را کسب کنیم. تیم های تبریزی را تیم های خودم می دانم و طرفدار تراکتور سازی در زمان بازی با تیم های دیگر هستم.

دایی، گفت: لیاقت مردم اینجا بسیار زیاد است. شاید یک روزی ما را بخواهند بیاییم و اینجا خدمت کنیم. تراکتور سازی، گسترش فولاد و ماشین سازی مربیان بزرگی دارند که امیدوارم موفق شوند.

وی در خصوص گروه تیم ملی ایران، اظهار داشت: با توجه به سوابق تیم ها، گروه ایران مقداری آسان تر از گروه استرالیا است. کره جنوبی اصلی ترین رقیب ما بوده است و به نظر ما بازیکنان ایران می تواندن تمام حریفمان گروه را شکست بدهند ولی با این شرط که همه از تیم ملی حمایت کنیم. همه باید به تیم ملی کمک کنند تا موفق شود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.