همایش سه روزه گروه متخصصین ایران درمنطقه آزاد ارس آغاز به کار کرد

همایش سه روزه گروه متخصصین ایران درمنطقه آزاد ارس آغاز به کار کرد

به گزارش جلفا بازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری ارس از برگزاری همایش سه روزه گروه متخصصین ایران در ارس خبر داد و گفت: این همایش در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در ارس درحال برگزاری است.

ابراهیم باقرزاده افزود: با توجه به تاکید دوباره رهبری بر اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل مجدانه و از سوی دیگر وجود زمینه ها و ظرفیت های بالقوه در ارس برای اجرای بخش قابل توجهی از این سیاست ها در کمترین زمان ممکن، در قالب همایشی سه روزه از توان علمی شورای راهبردی گروه متخصصین ایران بهره مند خواهیم شد.

وی گفت: امیدواریم با توجه ویژه به مناطق آزاد و رفع موانع پیش روی این مناطق، اولین الگوی اقتصاد مقاومتی ایران، منطقه آزاد ارس باشد.

باقرزاده ادامه داد: در این همایش ۱۳ نفر از اعضای شورای راهبردی گروه متخصصین ایران به بیان نکته نظرات خود در زمینه چگونگی بهره مندی از ظرفیت های منطقه آزاد ارس برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی می پردازند.

همچنین بازدید از سایت های صنعتی، کشاورزی، گردشگری، تجاری، آموزش عالی و مراکز متعدد منطقه آزاد ارس جزو برنامه های این گروه است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.