تیم کبدی بانوان ایران بدون شکست مقابل حریفان آسیایی

تیم کبدی بانوان ایران بدون شکست مقابل حریفان آسیایی

تیم ملی کبدی جوانان بانوان ایران با کسب چهار پیروزی و بدون شکست در صدر مسابقه های قهرمانی آسیا قرار دارد.
[تیم کبدی بانوان ایران بدون شکست مقابل حریفان آسیایی]

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرنگار ایرنا، روز پنجشنبه در دومین روز از چهارمین دوره مسابقه های کبدی جوانان آسیا که از روز چهارشنبه در ارومیه آغاز شده است، هفت دیدار در بخش بانوان و چهار دیدار در بخش مردان برگزار شد.
در دیدارهای صبح پنجشنبه تیم بانوان ایران با نتیجه ۵۴ بر ۱۲ از سد افغانستان عبور کرد، هندوستان با نتیجه ۴۲ بر ۱۲ سریلانکا را شکست داد و تیم عراق ۵۹ بر ۳۳ پاکستان را برد.
در بازی های عصر پنجشنبه بانوان نیز تیم ایران با نتیجه ۳۹ بر ۱۵ سریلانکا را شکست داد، هندوستان ۸۵ بر ۱۷ بر پاکستان پیروز شد و عراق ۸۱ بر ۲۶ افغانستان را پشت سر گذاشت.
در دیدارهای امروز مردان تیم سریلانکا با نتیجه ۵۶ بر ۲۷ از سد ترکمنستان عبور کرد و در دومین و حساس ترین دیدار تیم هند با نتیجه ۲۳ بر ۱۴ مقابل ایران پیروز شد، ایران با نتیجه ۵۶ بر ۱۹ عراق را شکست داد و هند با نتیجه ۵۹ بر ۳۱ مقابل ترکمنستان به برتری رسید.
روز جمعه در سومین روز مرحله مقدماتی این مسابقه ها سه دیدار در بخش بانوان و دو دیدار در بخش مردان برگزار می شود تا راهیابی چهار تیم برتر مردان و زنان مرحله نیمه نهایی مشخص شود.
چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کبدی جوانان مردان و زنان آسیا با حضور ۶ کشور آسیایی در قالب پنج تیم مردان و ۶ تیم بانوان طی روزهای ۲۵ تا ۲۸ فروردین ماه در ارومیه پیگیری می شود.
محمدرضا مقصودلو نایب رئیس و محمد سرور دبیرکل کنفدراسیون آسیا، عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی از نزدیک در جریان این مسابقه ها قرار دارند.
پنج تیم مردان از کشورهای ایران، هندوستان، سریلانکا، عراق و ترکمنستان و ۶تیم بانوان از کشورهای پاکستان، افغانستان، ایران، هندوستان، سریلانکا و عراق رقابت های خود را از صبح روز چهارشنبه به صورت همزمان و جداگانه در ۲ سالن شش هزار نفری غدیر و سه هزار نفری شهیدان آهن دوست ارومیه آغاز کرده اند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.