بلیت شهرآورد تمام شد/ کسانی که بلیت تهیه نکرده اند به ورزشگاه نروند

بلیت شهرآورد تمام شد/ کسانی که بلیت تهیه نکرده اند به ورزشگاه نروند

سازمان لیگ فوتبال ایران با اشاره به فروش الکترونیکی بلیت شهرآورد و فروخته شدن همه بلیت ها از تماشاگرانی که هنوز موفق به تهیه بلیت نشده اند خواست با ورزشگاه آزادی نروند.
[بلیت شهرآورد تمام شد/ کسانی که بلیت تهیه نکرده اند به ورزشگاه نروند]

به گزارش جلفا بازار به نقل از روز جمعه ایرنا، هشتاد و دومین شهرآورد پایتخت درحالی ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه آزادی تهران آغاز می شود که تا لحظه مخابره خبر، حدود ۲۵ هزار نفر در ورزشگاه حضور یافته اند.
در های ورزشگاه آزادی از ساعت ۸ صبح امروز به روی مشتاقان تماشای این دیدار پرطرفدار باز شده است و جمع زیادی از هواداران سرخابی که شب گذشته از شهرستان های مختلف به تهران آمده و در محوطه بیرونی ورزشگاه آزادی شب را به صبح رسانده اند، از ساعات اولیه صبح امروز وارد ورزشگاه آزادی شدند.
به گزارش خبرنگاران ایرنا ، مستقر در ورزشگاه آزادی تهران, نیروهای انتظامی، یگان ویژه، اورژانس، آتش‌نشانی برای برقراری نظم و همچنین مقابله با حوادث احتمالی در ورزشگاه مستقر هستند.
طرفداران دو تیم با سردادن شعارهای مختلف سعی در اعلام برتری تیم مورد علاقه خود داشته و تیم مقابل را بازنده شهرآورد هشتاد و دوم و در نهایت قهرمان لیگ پانزدهم پیش بینی می کنند.
پلاکاردها و پارچه نوشته هایی با مضمون «زباله نریزیم» در دیوارهای ورزشگاه دیده می شود که از هواداران خواسته شده زباله‌های خود را درون کیسه زباله قرار بدهند و پس از بازی در جایگاه‌های تعبیه شده قرار دهند.

** فروش الکترونیکی بلیت ویژگی مهم شهرآورد ۸۲
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران،اقدام این سازمان به فروش الکترونیکی بلیت مسابقه را مهمترین ویژگی شهرآورد هشتاد و دوم عنوان کرد و افزود: ۶۹ هزار و ۸۰۰ بلیت الکترونیکی فروختیم و این درحالی است که شاید باورمان نمی‌شد روزی بتوانیم همه مردم را با بلیت الکترونیکی به ورزشگاه راه دهیم.
مهد تاج روز جمعه در گفت و گویی خاطرنشان کرد: برای این بازی حساس و پرطرفدار، در روزهای گذشته با لیدرهای هر دو تیم جلسه گذاشتیم تا بزرگان ورزش همچون حجازی، نوروزی و احدی را تشویق کنند.
رئیس سازمان لیگ با بیان حضور شب گذشته برخی از تماشاگران در اطراف ورزشگاه آزادی، گفت:درحالی که اعلام شده بود بلیت فروشی به صورت الکترونیکی انجام می شود حضور تماشاگران در شب اطراف ورزشگاه لزومی نداشته است.
تاج درخصوص پیش بینی از نتیجه بازی گفت: جدای از هر نتیجه ای انتظار داریم روح دوستی و اخلاق در شهرآورد پایتخت رعایت شود در دیدار قبلی حتی یک شیشه هم نشکست و می‌خواهیم در این دوره هم شهرآورد بدون حاشیه برگزار شود.
رئیس سازمان لیگ درمورد برنامه‌های فرهنگی در حاشیه شهرآورد پایتخت،گفت: از ۲۹ جانباز سرافراز ارتش تجلیل می‌کنیم. چند خواننده هم دعوت کرده‌ایم که از ساعت ۱۳ تا ۱۷ برنامه دارند. همچنین شعار اجتماعی ما (ورزشگاه بدون زباله زیباست) است که در تلاش هستیم تا در بین تماشاگران جا بیفتد.
نایب رییس فدراسیون فوتبال در ادامه این گفت و گو از تصمیم گیری این فدراسیون برای برگزاری انتخابات در تاریخ ۲۶ اردیبهشت خبر داد و گفت: چون باید ۲۱ روز از زمانی که هیات رئیسه اعلام می‌کند فاصله باشد این تاریخ اعلام شد.
تاج افزود:وزیرورزش و رییس فدراسیون فوتبال هر دو می‌خواهند که انتخابات به خوبی برگزار شود.درمورد ایرادات اساسنامه هم باید بگویم که کفاشیان به دنبال آن است.
رئیس سازمان لیگ فوتبال در خصوص حامی مالی فوتبال عنوان کرد: ما از فصل یازدهم دریافتی‌های تبلیغات محیطی را برای تیم‌هایی که در چند دوره لیگ حضور داشتند درآورده‌ایم. اگرچه دریافتی ما از حامیان مالی امسال بیشتر از هر سال دیگر بوده است. اما آنها طبق قرارداد به ما پولی پرداخت نکرده‌اند که ما هم طبق ماده ۱۴ اعتراضمان را به دادگستری فرستاده‌ایم. گروهی متشکل از قنبرزاده، توفیقی، طاهری و آل اسحاق داریم که مذاکراتی را با حامیان مالی داشته‌اند که این مذاکره باید به هیات حکمیت برود تا نتیجه اعلام شود

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.