دست مریزاد دو وزیر به مجلس به خاطر تصویب تبصره هدفمندی یارانه‌ها

دست مریزاد دو وزیر به مجلس به خاطر تصویب تبصره هدفمندی یارانه‌ها

به گزارش جلفا بازار به نقل از مهر محمدرضا پورابراهیمی ، اظهار داشت: سخنگوی دولت بعد از تصویب تبصره مربوط به هدفمندی اعلام کرد این مصوبه ظلم به مردم است، در حالیکه دولتی ها قبلا بارها اذعان داشته بودند که شب پرداخت یارانه، شب عزا و برزخ دولت است.

وی با بیان اینکه ما هزینه این کار را پذیرفتیم تا این اعتبار به اشتغال و تولید اختصاص یابد، گفت: تشکر دولت از مجلس پیشکش، نباید حرف سیاسی می‌زدند.

نماینده کرمان اظهار داشت: در روز تصویب تبصره هدفمندی یارانه ها دو وزیر همراه رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در صحن مجلس حضور داشتند؛ هر دو وزیر به خاطر تصویب تبصره هدفمندی دست‌مریزاد گفته و تشکر کردند.

پورابراهیمی ادامه داد: من هم از باب مزاح خطاب به آقای نوبخت گفتم شما هم می‌دانید که مخالفتتان جدی نبود و ما در اصل به مکنونات قلبی شما رأی دادیم، ایشان هم خندیدند. اینکه یک نوع ادبیات سیاسی خاص در جامعه راه بیندازند، درست نیست.

به گزارش مهر، در جلسه علنی بررسی تبصره هدفمندی یارانه ها در بودجه ۹۵ در هفته گذشته که منجر به تصویب حذف یارانه ۲۴ میلیون نفر شد، علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد در جلسه علنی همراه با نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی حضور داشتند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.