صنف فروشگاه های زنجیره ای صاحب اتحادیه شد

صنف فروشگاه های زنجیره ای صاحب اتحادیه شد

با برگزاری انتخابات هیات مدیره اتحادیه صنف فروشگاه های زنجیره ای کشور در محل اتاق اصناف ایران، برای نخستین بار در کشور این صنف صاحب اتحادیه شد.
[صنف فروشگاه های زنجیره ای صاحب اتحادیه شد]

به گزارش جلفا بازار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، انتخابات نخستین دوره هیات رئیسه اتحادیه صنف فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور با حضور رئیس اتاق اصناف ایران، رئیس مرکز اصناف و بازرگانان ایران و قائم مقام مرکز اصناف و بازرگانان برگزار شد.
در این مراسم، یدالله صادقی رئیس مرکز اصناف و بازرگانان ایران به فراز و فرودهای تشکیل اتحادیه برای صنف فروشگاه های زنجیره ای پس از تصویب قانون نظام صنفی اشاره کرد و افزود: این انتخابات برای تعیین پنج نفر اعضای هیات مدیره و یک نفر بازرس برگزار می شود.
علی امانت قائم مقام مرکز اصناف و بازرگانان نیز به ضوابط و مقررات موجود برای برگزاری انتخابات نخستین دوره هیات رئیسه اتحادیه صنف فروشگاه های زنجیره ای اشاره کرد و گفت: رسمیت انتخابات موکول به حضور یک سوم از اعضا و دارندگان پروانه های کسب است.
به گفته امانت، اگر اعتراضی به نحوه برگزاری انتخابات باشد، در مدت سه روز پس از برگزاری انتخابات به هیات اجرایی تسلیم شود و در صورتی که آرای دو نفر با یکدیگر مساوی باشد، ابتدا تفاهم و در مرحله دیگر براساس قرعه کشی عمل می شود.
مهدی عارفی دادیان، منصور عالی پور، امیرخسرو فخریان، حسین مدرسی فر و فرشید گل زاده کرمانی بیشترین آرا را در نخستین انتخابات اتحادیه صنف فروشگاه های زنجیره ای کشور به عنوان اعضای هیات مدیره کسب کردند. همچنین ابراهیم طلایی نیز با کسب بیشترین آرا، به عنوان بازرس اتحادیه انتخاب شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.