جزئیات تغییرساعات پروازهای ایران ایر در روز ۲۹ فروردین

جزئیات تغییرساعات پروازهای ایران ایر در روز ۲۹ فروردین

همزمان با برگزاری بزرگداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و انجام مراسم رژه توسط نیروهای مسلح و بسته شدن فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی(ره)، ساعات پروازهای داخلی و بین المللی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در روز یکشنبه ۲۹ فروردین ماه امسال تغییر یافت.
[جزئیات تغییرساعات پروازهای ایران ایر در روز ۲۹ فروردین]

به گزارش جلفا بازار به نقل از روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، زمان همه پروازهای بین المللی و داخلی ایران ایر در روز ۲۹ فروردین ماه به شرح زیر تغییر کرده است:
** پروازهای بین المللی
پرواز ۷۱۱ تهران- لندن، ۲ ساعت زودتر از زمان مندرج در بلیت در ساعت ۰۶:۵۵ بامداد و پرواز ۷۲۳ تهران-هامبورگ یک ساعت زودتر از زمان مندرج در بلیت در ساعت ۰۶:۴۰ بامداد انجام می شود.
همچنین پرواز ۶۵۹ تهران – دوبی یک ساعت زودتر از زمان مندرج در بلیت، ساعت ۰۶:۴۰ و پرواز ۳۴۱۳ تهران نجف با یک ساعت و پنج دقیقه تاخیر در ساعت ۱۱:۳۰ انجام خواهد شد.
پرواز ۳۴۰۷ تهران- نجف نیز با یک ساعت و ۳۰ دقیقه تاخیر در ساعت ۱۱:۳۰ بامداد و پرواز ۳۴۰۵ تهران – نجف نیز با یک ساعت و ۳۰ دقیقه تاخیر، ساعت ۱۶:۳۰ انجام می شود.
** پروازهای داخلی
پرواز ۴۹۴-۴۹۵ تهران- اردبیل- تهران با یک ساعت و ۴۰ دقیقه تاخیر ساعت ۱۲:۳۰، پرواز۲۱۶-۲۱۷ در مسیر تهران-بیرجند- تهران با ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه تاخیر در ساعت ۱۲:۳۰ و پرواز ۴۱۴-۴۱۵ تهران بوشهر- تهران با ۲ ساعت تاخیر، ساعت ۱۷:۲۵ انجام خواهد شد.
پرواز ۴۲۵-۴۲۴ در مسیر تهران- شیراز- تهران با ۲ ساعت تاخیر در ساعت ۲۲:۲۰، پرواز۲۷۴-۲۷۵ در مسیر تهران-ارومیه- تهران با سه ساعت و ۳۰ دقیقه تاخیر در ساعت ۱۲:۲۰ و پرواز ۲۱۴-۲۱۵ در مسیر تهران- قشم تهران با سه ساعت و پنج دقیقه تاخیر راس ساعت ۱۷:۰۰ انجام می شود.
پرواز ۲۹۸-۲۹۹ در مسیر تهران- یزد- تهران با ۲ ساعت و ۵۰ دقیقه تاخیر در ساعت ۲۲:۲۵ انجام می شود و پرواز ۲۹۴-۲۹۵ در مسیر تهران-یزد-تهران نیز با ۲ ساعت تاخیر در ساعت ۱۲:۲۵ انجام خواهد شد.
پرواز۴۶۶-۴۶۷ در مسیر تهران- مشهد و بالعکس با یک ساعت و ۳۵ دقیقه تاخیر در ساعت ۱۶:۳۰، پرواز ۴۵۸-۴۵۹ در مسیر تهران-بندرعباس-تهران با یک ساعت و۳۰ دقیقه تاخیر، ساعت ۲۱:۰۰ انجام خواهد شد.
** پروازهای داخلی (ورودی به تهران)
پرواز ۴۰۶ از مبدا بوشهر به تهران با یک ساعت و ۴۰ دقیقه تاخیر، ساعت ۱۰:۰۰ و پرواز ۲۲۱ از مبدا اصفهان به تهران با ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه تاخیر در ساعت ۱۰:۴۰ انجام می شود.
همچنین پرواز ۲۸۲ کرمانشاه – تهران با سه ساعت و ۳۰ دقیقه تاخیر در ساعت ۱۰:۳۰، پرواز ۴۱۰ از مبدا اهواز به تهران با ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه تاخیر در ساعت ۱۰:۲۰ دقیقه انجام می شود.
براساس این گزارش، مسافران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ تماس بگیرند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.