فرودگاه های تهران به مناسبت رژه نیروهای مسلح ۴ساعت تعطیل است

فرودگاه های تهران به مناسبت رژه نیروهای مسلح ۴ساعت تعطیل است

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: همزمان با روز ارتش و اجرای مانور هوایی نیروهای مسلح در روز یکشنبه ۲۹ فروردین ماه(فردا)، پروازهای باری و مسافری در سه فرودگاه امام‌خمینی(ره)، مهرآباد و پیام از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۱:۳۰ صبح انجام نمی‌شود.
[فرودگاه های تهران به مناسبت رژه نیروهای مسلح ۴ساعت تعطیل است]

به ‌گزارش جلفا بازار به نقل از روابط‌ عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، سعید اکبریان افزود: رژه هوایی که نشان از اقتدار نظام جمهوری اسلامی است با هماهنگی نزدیک بین ارتش جمهوری اسلامی ایران و شرکت فرودگاه‌های کشور انجام می‌شود و به ‌منظور حفظ ایمنی پروازهای شرکت کننده در رزمایش و دیگر پروازها، بنا به پیشنهاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه‌های مهرآباد، امام‌خمینی(ره) و پیام به ‌جز پروازهای شرکت کننده در رزمایش از ساعت ۰۷:۳۰ تا ۱۱:۳۰ روز ۲۹ فروردین بر روی سایر پروازها بسته اعلام شد.
اکبری افزود: پیش از این اجرای این مانور با صدور اطلاعیه ای به همه شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده ‌است و در این ساعات پروازهای مسافری و باری انجام نمی‌شود.
وی اظهار داشت: تمام شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی از این موضوع مطلع هستند و باید این برنامه را به اطلاع مسافران خود برسانند و برنامه پروازی خود را طوری تنظیم کنند که خارج از ساعات اعلام شده پرواز انجام شود.
به گزارش ایرنا، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اعلام کرده است مسافران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از پروازهای فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن ۱۹۹ و برای اطلاع از پروازهای فرودگاه امام ‌خمینی(ره) با شماره تلفن ۰۹۶۳۳ تماس بگیرند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.