۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر منتظر خدمات زیربنایی است

۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر منتظر خدمات زیربنایی است

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: برای واگذاری ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر منتظر تامین خدمات زیر بنایی این واحدها هستیم.
[۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر منتظر خدمات زیربنایی است]

به گزارش جلفا بازار به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی گفت: تامین نشدن خدمات زیربنایی از دلایل کند بودن واگذاری‌ ها است و باید اعلام کنیم که ۲۰۰ هزار مسکن مهر آماده واگذاری داریم که منتظر خدمات زیربنایی هستند.
وی یادآور شد: با دستور معاون اول رئیس جمهوری جلساتی با نمایندگانی از وزارت نیرو ، استان ها و مدیران تشکیل دادیم و اعتبارات مورد نیاز را ۵۶ هزار میلیارد ریال برآورد کردیم که هم اکنون تنها ۳۰ درصد آن تامین شده است.
مهرآبادی گفت: ۱۱۸ هزار واحد مسکن مهر تعاونی و ۱۲هزار واحد خود مالکی (زمین مالک و تسهیلات دولت ) وجود دارد که فاقد متقاضی هستند.
وی تاکید کرد: پارسال در استان تهران در شهرهای بالای ۵۰ هزار نفر، ۵۰ هزار واحد واگذار کردیم و در شهرهای جدید در شهر پرند ۲ مرحله افتتاح داشتیم و هر نوبت ۸ هزار واحد و در مجموع ۱۶ هزار واحد و در شهر جدید اندیشه ۲۸۰۰ واحد افتتاح شده است. در پردیس قرار بود ۴۵۰۰ واحد واگذار شود که تحقق نیافت و اردیبهشت ماه انجام خواهد شد.
به گزارش ایرنا، از مجموع ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور، وزارت راه و شهرسازی تاکنون یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد مسکونی را به متقاضیان واگذار کرده و قرار است تا پایان سال جاری با تکمیل واحدهای مسکن مهر، پرونده این پروژه بسته شود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.