آگاه سازی مردم از الزامات مبارزه با مواد مخدر است

آگاه سازی مردم از الزامات مبارزه با مواد مخدر است

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرگزاری مهر، سید محمد عابدی ظهر شنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان اهر با تاکید بر لزوم همراهی مردم و خیران در خصوص امور مرکز بهبودی اقامتی میان مدت معتادان شهرستان اهر گفت: متأسفانه این مرکز به علت استیجاری و خودگردان بودن با مشکلات مالی روبروست که باید در این زمینه از سوی نهادهای مردمی و خیران کمک های لازم شود تا خدای نکرده شاهد تعطیلی و مسایل اجتماعی نباشیم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته در این مرکز به ۷۱۲ نفر از معتادان ارایه خدمات شده است، افزود: احداث ساختمان ان ای (معتادان گمنام) و همچنین آزمایشگاه تخصصی مواد مخدر از اولویت های مهم در شهرستان اهر است که امیدواریم با همکاری ادارات زیربط و خیران شاهد تحقق آنها باشیم.

فرماندار شهرستان اهر آگاه سازی مردم و به خصوص خانواده ها و والدین در زمینه تربیت صحیح فرزندان را از الزامات مبارزه با مواد مخدر عنوان و همچنین خواستار اختصاص ۱۰ درصد از اعتبارات فرهنگی شهرداری اهر در امر مبارزه با مواد مخدر و اجرای برنامه ها آگاه سازی در این زمینه شد.

وی گفت: برگزاری ۲۰۰ مورد کلاس آگاه سازی توسط ادارات مختلف، برگزاری کارگاه های آموزشی برای افراد ذینفع و بازدید از مراکز نگهداری معتادان در سال گذشته انجام شده است که امسال نیز این روند ادامه خواهد داشت.

عابدی پاکسازی مکان های آلوده به مواد مخدر و مبارزه با معتادان متجاهر را از اولویت های مهم در سال ۹۵ در شهرستان اهر اعلام کرد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.