هجوم عیدانه به بانک ملی، سیبا را مختل کرد

هجوم عیدانه به بانک ملی، سیبا را مختل کرد

تهران-  یک مقام مسئول در بانک ملی اعلام کرد: حجم تراکنش های این بانک امروز(سه شنبه) با نزدیک شدن به پایان سال افزایش بی سابقه ای داشته بگونه ای که سبب مختل شدن سیستم سیبا بانک ملی شده است.

 به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا، این مقام مسئول افزود: با تلاش های انجام شده، سیستم سیبای این بانک قطعی نداشته اما همچنان در کشور دچار اختلال گسترده شده است.

وی گفت: افزایش حجم تراکنش ها در عابربانک ها که به دو برابر تراکنش بانک های صادرات و ملت رسیده، سبب شده است تا امکان ارائه خدمات به مشتریان به سختی امکان پذیر باشد.
وی افزود: تراکنش اینترنتی این بانک نیز امروز افزایش قابل توجهی داشته و پیش بینی می شود این اختلال ها تا پایان سال ادامه داشته باشد.
به گزارش ایرنا، امروز همچنین در خودپردازهای بانک های مختلف در سطح شهر نیز اختلال هایی گزارش شده به طوری که، واریز کارت به کارت، دریافت پول و همچنین پرداخت قبض ها از این طریق امکان‍پذیر نبوده است.
تجربه سال های گذشته نشان داده است که در این روزهای سال، افزایش مراجعه به دستگاه های خودپرداز به تشکیل صف نیز منتهی می شود؛ این مساله سبب اختلال در سیستم شتاب و پرداخت ها شده و در نتیجه نارضایتی مردم را به همراه دارد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.