نماینده شرکت آلمانی: آمادگی فروش ماشین آلات پتروشیمی به ایران را داریم

نماینده شرکت آلمانی: آمادگی فروش ماشین آلات پتروشیمی به ایران را داریم

نماینده شرکت «براکنر» آلمان آمادگی خود را برای از سرگیری فروش ماشین‌آلات و توسعه روابط تجاری با شرکت‌های ایرانی همزمان با لغو تحریم‌ها اعلام کرد.
[نماینده شرکت آلمانی: آمادگی فروش ماشین آلات پتروشیمی به ایران را داریم]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا «علی احمدی دیبا» مدیر بازرگانی شرکت «دایکل» و نماینده شرکت براکنر آلمان، در حاشیه برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با اعلام این خبر افزود: متاسفانه در دوران تحریم، امکان فروش ماشین جدید به ایران وجود نداشت اما قطعات و لوازم مورد نیاز برای ماشین‌هایی که از گذشته در ایران فعال بودند، تامین می‌شد.
به گفته وی، در شرایط کنونی و برداشته شدن تحریم‌ها، شرکت براکنر برای از سرگیری فروش ماشین‌آلات و توسعه روابط تجاری خود با شرکت‌های ایرانی آماده است.
به گزارش ایرنا، شامگاه بیست و ششم دی ماه با انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره انجام تعهدات هسته ای ایران در برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، اجرای تعهدات طرف مقابل (گروه ۱+۵) یعنی روند لغو تحریم های هسته ای غرب علیه تهران آغاز شد.
نماینده شرکت براکنر درباره تولیدات این شرکت آلمانی گفت: تولید تجهیزات (فیلم‌های BOPP،BOPET و BOPA ) که در صنایع بسته‌بندی به کار می‌رود، از اصلی‌ترین محصولات شرکت براکنر است.
دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست بیست و پنجم فروردین ماه با حضور معاون اول رئیس جمهوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
در این دوره از نمایشگاه بین المللی ایران پلاست ۴۰۰ شرکت داخلی و ۵۰۰ شرکت از ۲۵ کشور دیگر حضور دارند.
آلمان، فرانسه، انگلیس، ایتالیا، استرالیا، آفریقای جنوبی، بلاروس، روسیه، ترکیه، ارمنستان، چین، هند و عراق در این نمایشگاه بین المللی شرکت کرده اند.
نمایشگاه بین المللی ایران پلاست تا بیست و نهم فروردین ماه میزبان علاقه مندان است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.