مداح: خدابنده شایسته ترین تکواندوکار ایران بود

مداح: خدابنده شایسته ترین تکواندوکار ایران بود

به گزارش جلفا بازار به نقل از مهر مینو مداح بعد از شکست اکرم خدابنده برابر حریف فیلیپینی گفت: خدابنده در تمرینات تلاش زیادی کرده بود که به شرایط مطلوب برای حضور در این رقابتها برسد. پیروزی و شکست جزیی از ورزش قهرمانی است.

وی در خصوص اینکه گفته می شود خدابنده ۱۰ روز قبل از مسابقات گچ پای خود را باز کرده گفت: این موضوع صحت دارد. ما تمام تلاشمان این بود که خدابنده با شرایط مناسبی به مسابقه فیلیپین برسد. به دلیل اینکه او شایسته ترین نماینده ما در این وزن بود و این موضوع را قبلا ثابت کرده بود.

سرمربی تیم ملی تکواندو افزود: در مدت ۲ هفته ای هم که خدابنده گچ داشت تمرین می کرد و تمام تلاش خود را انجام داد. ورزشکاران زیادی را محک زده بودیم، همان طوری که گفتم خدابنده قبلا شایستگی های خود را ثابت کرده و به همین دلیل بهترین انتخاب ایشان بود.

مداح در مورد اینکه چرا با ریسک انتخاب یک تکواندوکارآسیب دیده سهمیه المپیک را از دست دادید گفت: این نظر شما است ، شما شرایط ما را ندانسته و از بازیکنان ما شناخت ندارید. تمام این موارد سبک سنگین شده تا به اینجا رسیدیم سئوال من اینجاست به نظرِ شما کسی حاضر هست که به ضرر تیم و بازیکنش عمل کند؟

وی در پایان گفت: الان تمام تمرکز ما روی نماینده بعدی است و انشاالله با کسب سهمیه المپیک دل همه دوستداران ورزش را شاد کند.

رقابتهای کسب سهمیه المپیک روز شنبه در مانیل آغاز شده و عصر امروز به پایان خواهد رسید.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.