تجمع جمعی از بازنشستگان صنعت فولاد کشور و آموزشیاران نهضت سواد آموزی مقابل مجلس

تجمع جمعی از بازنشستگان صنعت فولاد کشور و آموزشیاران نهضت سواد آموزی مقابل مجلس

جمعی از بازنشستگان صنعت فولاد کشور در اعتراض به دریافت نکردن معوقات حقوقی خود و شماری از آموزشیاران نهضت سواد آموزی برای رسیدگی به وضعیت استخدامی خود صبح امروز – دوشنبه – مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
[تجمع جمعی از بازنشستگان صنعت فولاد کشور و آموزشیاران نهضت سواد آموزی مقابل مجلس]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا یکی از این تجمع کنندگان اظهار داشت: ما مدت ها است معوقات حقوقی خود را دریافت نکرده ایم و هیچ کس هم پاسخگوی ما نیست.
وی افزود: ما بازنشستگان صنعت فولاد مطالباتی همچون دریافت حقوق در موعد قانونی، تکمیل احکام سال ۹۱ و رفع مشکلات درمانی و هزینه‌ای را از دولت و مجلس خواستار هستیم.
این بازنشسته صنعت فولاد تاکید کرد: ۸۵ هزار بازنشسته صندوق فولاد کشور دو ماه معوقات حقوقی دارند و صندوق بازنشستگی فولاد توان پرداخت بدهی‌های خود را ندارد و این صندوق در حال ورشکستگی است.
وی به نمایندگی از تجمع کنندگان خواستار حل هر چه سریع تر این مشکل شدند.
محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس نیز امروز در جمع این تجمع کنندگان حضور یافت.
وی گفت: در لایحه بودجه سال ۹۵ راهکاری برای حل مشکل شما در نظر گرفته شده است.
بازنشستگان صنعت فولاد کشور برای رسیدگی به مشکل خود بارها در مقابل مجلس شورای اسلامی و وزارت امور اقتصادی و دارایی تجمع کرده اند.

**تجمع جمعی از آموزشیاران نهضت سوادآموزی مقابل مجلس
همچنین امروز جمعی از آموزشیاران نهضت سوادآموزی در اعتراض به تبدیل نکردن وضعیت قراردی خود مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
این تجمع کنندگان خواستار تبدیل وضعیت قراردادی خود شدند و در این راستا از نمایندگان مجلس خواستند که مشکلات آنان را حل کنند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.