پیش فروش 60 درصد بلیت قطارهای نوروزی تاکنون؛ 120 واگن قدیمی همزمان با سفرهای نوروزی از رده خارج شد

پیش فروش 60 درصد بلیت قطارهای نوروزی تاکنون؛ 120 واگن قدیمی همزمان با سفرهای نوروزی از رده خارج شد

تهران- معاون مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد همزمان با آغاز سفرهای نوروزی 120 واگن قدیمی از شبکه حمل و نقل ریلی کشور از رده خارج و پنج رام قطار نیز به شبکه حمل و نقل ریلی کشور اضافه شد.

 به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا «سیدمحمد راشدی» چهارشنبه افزود: برای انجام سفرهای نوروزی امسال یک میلیون و 860 هزار صندلی قطار آماده شد که تاکنون 60 درصد بلیت آنها به متقاضیان عرضه شده است.

وی درباره راه اندازی پنج رام قطار مسافری گفت: این قطارها که در آستانه سفرهای نوروزی با حضور وزیر راه و شهرسازی دیروز به بهره برداری رسید برای انجام سفر هموطنان در این دوره پرتقاضا آماده شده است.
راشدی یادآوری کرد: پارسال ظرفیت صندلی قطارهای نوروزی یک میلیون و 760 هزار صندلی بود و انتظار داریم امسال نیز هموطنان برای رزرو جا و خرید بلیت مورد نیاز به دفترهای آژانس های مسافرتی مجاز مراجعه کنند.
معاون مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد همزمان با آغاز سفرهای نوروزی 120 واگن قدیمی از شبکه حمل و نقل ریلی کشور از رده خارج شد و گفت: پنج رام قطار نیز به شبکه حمل و نقل ریلی کشور اضافه شد.
به گزارش ایرنا، پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از ششم بهمن ماه امسال از طریق سامانه یکپارچه فروش بلیت راه آهن آغاز شد و پیش بینی می شود در روزهای تعطیل نوروزی از بیست و پنجم اسفندماه امسال تا پانزدهم فروردین ماه سال 1395 نزدیک به دو میلیون نفر مسافر از طریق قطارهای مسافری در مسیرهای مختلف جابه جا شوند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.