ونگر: باید آسیب روانی بازیکنان را ترمیم کنیم

ونگر: باید آسیب روانی بازیکنان را ترمیم کنیم

سرمربی تیم فوتبال آرسنال بعد از دیدار برابر کریستال پالاس گفت: باید آسیب روانی بازیکنان را بعد از این تساوی که امید قهرمانی آرسنال را در لیگ برتر انگلیس کمرنگ کرد، ترمیم کنیم.
[ونگر: باید آسیب روانی بازیکنان را ترمیم کنیم]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ساکرنت، تیم فوتبال آرسنال یکشنبه شب با نتیجه یک بر یک مقابل کریستال پالاس متوقف شد.
آرسنال با وجود اینکه ۷۰ درصد مالکیت توپ را در این بازی در اختیار داشت، اما با دریافت گل دیرهنگام در ورزشگاه امارات به تساوی رضایت داد. آرسنال بعد از تساوی سه بر سه برابر وستهام برای دومین هفته متوالی امتیاز از دست می دهد. آنها با اختلاف ۱۳ امتیاز با لستر صدرنشین در رده چهارم جدول لیگ برتر فوتبال انگلیس ایستاده اند.
با این نتیجه ونگر اکنون باید تمرکز بیشتری برای باقی ماندن در جمع چهار تیم صدر جدول داشته باشد.
آلکسیس در دقیقه ۴۵ گل آرسنال را به ثمر رساند و بولاسی در دقیقه ۸۲ گل کریستال پالاس را وارد دروازه حریف کرد.
سرمربی آرسنال در نشست خبری بعد از مسابقه گفت:‌ بعد از این بازی، در شرایطی نیستم که به رویای قهرمانی بیندیشیم. بیشتر در اندیشه ترمیم آسیب ذهنی بازیکنان و آمادگی برای دیدار بعدی هستم.
وی افزود: همه تیم ها خوب بازی می کنند و پیروز می شوند. ما برای اینکه در میان چهار تیم برتر قرار بگیریم باید تا آخر مبارزه کنیم. ولی رویاپردازی نمی کنیم و تمرکز ما بر روی دیدار بعدی معطوف است.
این نتیجه برای آرسنال ناامید کننده بود. الکسیس سانچز می توانست در نیمه اول دروازه کریستال پالاس را باز کند، ولی یانیک بولاسی بازیکن تیم حریف موفق شد در دقیقه ۸۲ برای پالاس گلزنی کند.
ونگر افزود:‌ خیلی خیلی ناامید هستم. این از جمله روزهایی بود که دوست ندارید بعد از بازی در کنفرانس خبری شرکت کنید؛ چرا که هیچ چیز مطلوب نبود.
وی ادامه داد: معتقدم که ۷۰ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. ولی به اندازه کافی نتوانستیم از آن استفاده کنیم. در آخر یک گل از کریستال پالاس خوردیم. تیم حریف خیلی خوب و عمقی دفاع کرد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.