پرداخت ۲۲ میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی در شهرستان اهر

پرداخت ۲۲ میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی در شهرستان اهر

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ پاسدار عبدالحسین ایمانی ظهر دوشنبه در نشست مسئولان سپاه ناحیه اهر با خبرنگاران گفت: این میزان تسهیلات در قالب پرورش ماهی، باغداری، فرش بافی، پرورش قارچ، پرورش زنبورعسل، پرورش بلدرچین و در سایر زمینه ها برای بسیجیان واجد شرایط پرداخت شده است.

وی، افزود: همچنین جهت محرومیت زدایی و ماندگاری روستائیان، در روستاهای شهرستان اهر احداث مسجد، غسالخانه و لوله کشی آب انجام شده است.

فرمانده سپاه ناحیه اهر خاطر نشان شد: سپاه ناحیه اهر نیز در راستای مأموریت های ابلاغی، در کنار فعالیت های عمرانی و اقتصادی از مسایل علمی و فرهنگی نیز غافل نشده است که در این راستا از نخبگان و پژوهشگران در اجرای طرح های پژوهشی حمایت می کند.

ایمانی همچنین با اشاره به پیش رو بودن برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان های اهر و هریس گفت: خوشبختانه مردم ایران و به خصوص مردم شهرستان اهر با حضور گسترده در انتخابات هفت اسفند توطئه های دشمنان را نقش برآب کردند.

فرمانده سپاه ناحیه اهر تصریح کرد: امیدواریم در دهم اردیبهشت سال جاری نیز شاهد حضور گسترده مردم کشورمان و به خصوص مردم شهرستان اهر در پای صندوق های رأی باشیم.

برگزاری همایش نکوداشت آیت ا… شیخ حسین نجفی در شهرستان اهر

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اهر نیز در این نشست از برگزاری همایش نکوداشت آیت ا… شیخ حسین نجفی (ره)، در اول اردیبهشت امسال خبر داد.

حجت الاسلام رستم ممی زاده گفت: این همایش به مناسبت روز شهرستان اهر در دوم اردیبهشت و با حضور مسئولان استانی، شهرستان های اهر، هریس، هوراند، ورزقان، کلیبر و خدا آفرین و اقشار مختلف مردم در سالن شهید مطهری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اهر برگزار خواهد شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اهر در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به پیش رو بودن هفته عقیدتی – سیاسی سپاه خاطر نشان شد: بر همین اساس برنامه ریزی های لازم شده است و ۴۰ برنامه مختلف در طول این هفته در شهرستان اهر اجرا خواهد شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.