۹ وزیر دولت تدبیر و امید در راه سمنان

۹ وزیر دولت تدبیر و امید در راه سمنان

رئیس شورای اطلاع رسانی استان سمنان با اشاره به سفر روز سه شنبه رئیس جمهوری به این استان گفت که در کاروان تدبیر و امید ۹ وزیر حضور خواهند داشت.
[۹ وزیر دولت تدبیر و امید در راه سمنان]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا ایرج کارخائی روز دوشنبه افزود: وزیران و نمایندگان ویژه رئیس جمهوری به منظور افتتاح طرح های مختلف و رسیدگی به مسایل و مشکلات به عنوان مسئول کشوری به شهرستان های استان سفر می کنند.
وی خاطرنشان کرد: حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان شاهرود سفر می کند و علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در شهرستان مهدیشهر حضور خواهد یافت.
وی تصریح کرد : حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات فردا به دامغان سفر می کند و حجت الاسلام علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیتهای مذهبی در شهرستان آرادان حضور می یابد.
کارخائی افزود: حجت الاسلام مجید انصاری معاون امور مجلس رئیس جمهوری فردا در شهرستان سرخه و شهیندخت مولاوردی در شهرستان گرمسار حضور می یابد.
وی ادامه داد : مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به گرمسار سفر می کند و سیدابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به شهرستان میامی می رود.
رئیس شورای اطلاع رسانی استان سمنان همچنین به برگزاری چند نشست مهم در روز سه شنبه به مناسبت سفر دکتر روحانی رئیس جمهوری به استان سمنان اشاره کرد و افزود: در دو نشست دیدار رئیس جمهوری با علماء، نخبگان، ایثارگران و برگزیدگان استان در ساعت ۱۶ در سالن هلال احمر و در نشست توسعه سرمایه گذاری استان نیز تعدادی از وزیران مرتبط حضور می یابند.
وی خاطرنشان کرد: در دیدار رئیس جمهوری با نخبگان ،علما و برگزیدگان استان، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، حجت الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده حضور دارند.
وی ادامه داد: در نشست توسعه سرمایه گذاری استان سمنان نیز علاوه رئیس جمهوری، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، حمید چیت چیتان وزیر نیرو، سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، محمد فرهادی وزیر علوم و تحقیقات و آموزش عالی، مظفر حسینی رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی و ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی حضور می یابند.
وی گفت: آئین استقبال از دکتر روحانی رئیس جمهوری ساعت ۱۰ صبح از میدام امام (ره) تا میدان سعدی و سخنرانی وی در استادیوم تختی سمنان است.
برنامه های رئیس جمهوری و هیات دولت در بیست و ششمین سفر استانی به استان سمنان، شرکت در شورای اداری، نشست با نخبگان، علما و ایثارگران، نشست با سرمایه گذاران و امضای نمادین تعدادی تفاهم نامه و مصاحبه مطبوعاتی است.
کاروان تدبیر و امید از ۲۴ دی سال ۹۲ تاکنون به استانهای خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام ، لرستان، چهارمحال و بختیاری ، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی ، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان ، فارس، آذربایجان شرقی، شهرستانهای استان تهران (شهریار ، ملارد و قدس)، خراسان شمالی، کردستان، شهرستانهای استان تهران( اسلامشهر ، رباط کریم و بهارستان)، همدان، مازندران، شهرستان ری (جنوب تهران)و یزد سفر کرده است .

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.