۱۷ میلیون نفر واجد شرایط برای رای دادن در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم هستند

۱۷ میلیون نفر واجد شرایط برای رای دادن در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم هستند

قائم مقام وزیر کشور با بیان این که مرحله دوم انتخابات برای ۶۸ کرسی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار می شود، گفت که۱۷ میلیون نفر واجد شرایط رای دادن در این مرحله هستند.
[۱۷ میلیون نفر واجد شرایط برای رای دادن در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم هستند]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا حسینعلی امیری عصر دوشنبه در خصوص آخرین اخبار مربوط به انتخابات گفت: در جلسه روز جاری ستاد انتخابات کشور آخرین اخبار مربوط به انتخابات توسط اعضای محترم ستاد در حوزه های مسئولیتی مربوطه ارایه شد که به یاری خداوند مشکل خاصی به جهت امنیتی، انتظامی، سیاسی، امکانات و ملزومات اداری وجود ندارد.
امیری با اشاره به تعداد ۱۹ میلیون تعرفه در حال چاپ گفت: این تعرفه ها بزودی و طی تشریفات قانونی همچنین با حضور نمایندگان هیات های نظارت شورای محترم نگهبان در استانها مهر و موم و در مخازن مربوطه لاک و مهر شده و تا روز انتخابات نگهداری می شوند.
سخنگوی وزارت کشور افزود: انتخابات مرحله دوم در ۵۵ حوزه و ۲۱ استان برگزار می شود.
قائم مقام وزیر کشور تصریح کرد : تاکید ما کماکان بر بی طرفی مجریان ، بخشداران، فرمانداران و مدیران ستادی دخیل در امر انتخابات است.
امیری با تاکید بر این که احکام قانونی در مرحله دوم انتخابات کماکان مثل مرحله اول خواهد بود، گفت: در مرحله دوم کسانی می توانند در انتخابات شرکت کنند که درمرحله اول یا در هیچ حوزه ای رای نداده باشند و یا در مرحله اول در همان حوزه ای که انتخابات به مرحله دوم رفته است رای داده باشند.
قائم مقام وزیر کشورادامه داد: بنابر این کسانی که در مرحله اول در حوزه ای رای داده اند که در این مرحله انتخابات نخواهیم داشت، مجاز به رای دادن نیستند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.