تیم ملی پومسه زنان و مردان ایران بر سکوی سوم آسیا قرار گرفت

تیم ملی پومسه زنان و مردان ایران بر سکوی سوم آسیا قرار گرفت

تیم ملی پومسه ایران با ۱۲ مدال رنگارنگ در مجموع زنان و مردان بر سکوی سوم آسیا قرار گرفت.
[تیم ملی پومسه زنان و مردان ایران بر سکوی سوم آسیا قرار گرفت]

به گزارش جلفا بازار به نقل از فدراسیون تکواندو، در پایان چهارمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی آسیا، تیم ملی پومسه کشورمان در گروه زنان و مردان با کسب ۲ مدال طلا، ۵ مدال نقره و ۵ مدال برنز، بر سکوی سوم آسیا ایستاد. تیم ملی کره‌جنوبی قهرمان شد و فیلیپین عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد.
مهسا صادقی، فاطمه حسام، نرگس میناخانی، بهاره قادریان، نگین گیل‌سمایی، آتوسا فرهمند پارسا، سونا رزاقی و فریبا نظم ده با هدایت «فاطمه اسدپور» در گروه پومسه زنان و مهدی جمالی، حسین بهشتی، علی نادعلی، محمد‌جواد خیری، علی سلمانی، اکبر فروزان، مهدی صمدیان‌تبار، سیدحسین موسی‌نیا، حسینعلی نظری، هدایت آریانفر، کامیاب صادقی، امین خانه‌زرین و مصطفی سیدی با هدایت احمد اخلاقی (سرمربی) و محمدتقی حاتمی (مربی) در گروه پومسه مردان نمایندگان کشورمان در این دوره از رقابت‌ها بودند.
بیست و دومین رقابت های قهرمانی آسیا (G4) با حضور ۲۳۹ تکواندوکار از ۳۱ کشور جهان در شهر ‘مانیل’ پایتخت فیلیپین در حال برگزاری است. به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز در این رقابت ها به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴ امتیاز در رنکینگ جهانی و المپیکی تعلق خواهد گرفت.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.