خطیبی خواستار حمایت بیش از پیش هواداران فوتبال از ماشین سازی شد

خطیبی خواستار حمایت بیش از پیش هواداران فوتبال از ماشین سازی شد

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با قدردانی از حضور هواداران این تیم در ورزشگاه یادگار امام، خواستار حمایت بیش از پیش فوتبال دوستان آذربایجانی از این تیم قدیمی شد.
[خطیبی خواستار حمایت بیش از پیش هواداران فوتبال از ماشین سازی شد]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا رسول خطیبی شامگاه دوشنبه پس از بازی با نساجی قائمشهر ، با بیان این که بازی مهمی را امروز پیروز شدیم، اظهارکرد: این پیروزی را مدیون هواداران و تماشاگران حاضر در ورزشگاه هستیم اما انتظار داریم در بازی های بعدی سکوهای ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، لبریز از تماشاگر شود.
وی افزود: تیم ماشین سازی به عنوان قدیمی ترین و یکی از پرطرفدارترین تیم های فوتبال کشور و آذربایجان است که در صورت حمایت مردم و مسئولان می تواند قطب دیگری برای فوتبال ایران به شمار آید تا افتخاری دیگر نصیب ورزش تبریز شود.
خطیبی، ابراز امیدواری کرد : در بازی های بعدی ماشین سازی تماشاگران حضوری پرتعداد در ورزشگاه داشته باشند تا جشن صعود به لیگ برتر را حداقل یک هفته مانده به پایان بازی ها با شور و حرارت بیشتری بگیریم.
وی درباره بازی امروز تیمش مقابل نساجی، گفت: در مجموع بازیکنان ما خوب بازی کردند اما به دلیل خستگی ناشی از بازی سنگین هفته قبل که در آن دیدار بسیارعالی بودند، به نسبت سطح کیفی پایین تری داشتند.
خطیبی با قدردانی از تلاش بازیکنان ماشین سازی که تا دقایق پایانی برای کسب سه امتیاز جنگیدند، یادآورشد: بازیکنان این تیم به خوبی می دانند که در تیم بزرگ و پرآوازه ای بازی می کنند و باید از حیثیت این تیم و آذربایجان دفاع کنند.
به گزارش ایرنا، وی در خصوص اتفاقات بین دو نیمه بازی نیز، اظهارکرد: زمانی که کادرفنی و بازیکنان دو تیم در حال حرکت به سمت رختکن ها بودند، سرپرست آنها شروع به اعتراض به داوری کرد که با اعتراض بنده مواجه شد که در این لحظه یکی از مربیان نساجی به من فحاشی کرد و پس از آن شرایط مشتج شد و زد و خورد بین تعدادی از افراد حاضر در محل روی داد.
تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در هفته ۳۴ لیگ دسته اول باشگاه های کشور با نتیجه یک بر صفر مقابل نساجی قائمشهر به برتری رسید تا جمع امتیازات خود را به عدد ۵۸ رسانده و جایگاه خود در رده دوم را مستحکم تر کند.
تیم فوتبال ماشین سازی از هفته ۲۱ لیگ دسته اول و روی کار آمدن رسول خطیبی به عنوان سرمربی، طی ۱۳ بازی ۲۶ امتیاز کسب کرده و از رده هفتم جدول رده بندی به رتبه دوم صعود و فاصله خود با صدر جدول را به چهار امتیاز کاهش داده است.
این تیم سبزپوش تبریزی یکی از شانس های اصلی صهود به لیگ برتر است.
ماشین سازان در هفته ۳۵ در تهران به مصاف پارسه می روند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.