عزم جدی مدیریت آذربایجان شرقی برای اتمام پروژه جاده تبریز- اهر

عزم جدی مدیریت آذربایجان شرقی برای اتمام پروژه جاده تبریز- اهر

به گزارش جلفا بازار به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، آخرین وضعیت اجرایی و روند عملیات عمرانی پروژه تبریز- اهر- هریس در نشستی با حضور استاندار آذربایجان شرقی، مسوولان استانی و محلی و پیمانکاران پروژه مذکور برگزار شد.

اسماعیل جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی در این نشست تاکید کرد: با تامین منابع لازم مصمم به اتمام سریع این پروژه هستیم.

وی با اشاره به تصویب اختصاص اعتبار ویژه برای ۳۳ پروژه راه‌سازی در سفر رییس جمهور به استان، گفت: جاده تبریز- هریس با توجه به حجم ترافیک آن و تلفاتی که در این جاده داشتیم یکی از اولویت‌های اجرایی حوزه راه‌سازی و جاده‌ای استان است.

جبارزاده اظهار کرد: از پیمانکاران پروژه خواسته‌ایم که نسبت به دریافت مطالبات مالی خود تحمل داشته باشند و به خاطر کمبود اعتبار عملیات عمرانی را تعطیل نکنند.

وی تصریح کرد: در تخصیص منابع، اولویت با این طرح جاده‌ای است زیرا جان مردم و کاهش تلفات جاده‌ای از هر چیزی مهم‌تر است.

استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از مسوولان دولت قبل که با وجود در اختیار داشتن منابع مالی مناسب در اجرای طرح‌های جاده‌ای کم‌کاری کرده‌اند، گفت: دولت یازدهم به رغم فشارهای مالی به فکر مردم است، اما این باعث نمی‌شود که همانند دولت قبل پول بدون پشتوانه چاپ کرده و ارزش پول ملی را پایین بیاورد.

یحیوی، فرماندار هریس هم در این نشست با بیان این که اجرای پروژه جاده تبریز- هریس به رغم کمبود منابع مالی تاکنون تعطیل نشده، افزود: ۳۱ میلیارد ریال به پیمانکاران بدهکاریم.

در این نشست همچنین پیمانکاران و مشاوران طرح نیز به بیان مشکلات مربوط پرداختند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.