فرودگاه ابزار سرعت بخشیدن به توسعه کشور است

فرودگاه ابزار سرعت بخشیدن به توسعه کشور است

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از فرودگاه به عنوان ابزاری برای سرعت بخشیدن به توسعه کشور نام برد.
[فرودگاه ابزار سرعت بخشیدن به توسعه کشور است]

به گزارش جلفا بازار به نقل از پایگاه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، «رحمت اله مه آبادی» در آغاز همایش تدوین و ابلاغ برنامه های عملیاتی سازمان ثبت در حوزه موقوفات، املاک و نظام مهندسی ثبت شرکت ها، در سخنانی، اظهارداشت: فرودگاه یک زیرساخت ملی و ابزاری برای سرعت بخشیدن به توسعه کشور است.
وی افزود: به یقین فرودگاه ها سرمایه ملی و متعلق به نسل های آتی هستند و یکی از اهداف ما باید حراست و پاسداشت این سرمایه ملی برای نسل آینده باشد.
او با اشاره به برگزاری همایش بررسی روند مستندسازی اراضی فرودگاه ها؛ چالش ها و راهکارها، اظهار امیدوراری کرد: همگان برای صیانت از فرودگاه ها به عنوان یک ثروت ملی و ارائه آن به نسل های آینده بکوشند.
گفتنی است «همایش تدوین و ابلاغ برنامه های عملیاتی سازمان ثبت در حوزه موقوفات، املاک و نظام مهندسی ثبت شرکت ها» روز سه شنبه در سالن اجتماعات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد و «همایش بررسی روند مستندسازی اراضی فرودگاه ها؛ چالش ها و راهکارها» نیز امروز (چهارشنبه) در همین مکان برگزار خواهد شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.