خادم: بودجه ۷۰ میلیارد ریالی حوزه جوانان پاسخگوی انتظارات نیست

خادم: بودجه ۷۰ میلیارد ریالی حوزه جوانان پاسخگوی انتظارات نیست

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزیر ورزش وجوانان، بودجه حوزه جوانان این وزارتخانه را ۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: با این رقم ها نمی توان انتظار زیادی از این حوزه داشت.
[خادم: بودجه ۷۰ میلیارد ریالی حوزه جوانان پاسخگوی انتظارات نیست]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا امیررضا خادم سه شنبه شب درجمع دبیران سازمان های مردم نهاد جوانان آذربایجان شرقی افزود: وزارت ورزش و جوانان با این اعداد و ارقام نمی تواند در حوزه جوانان پاسخگوی خیل عظم انتظارات باشد و باید بودجه حوزه جوانان افزایش یابد.
وی اظهارکرد: تمام کارهای وزارت ورزش و جوانان در حوزه ورزش عملیاتی است و در حوزه جوانان فقط کار نمایشگری (مونیتوری) مناسب برای سایر دستگاها را انجام می دهد.
خادم ادامه داد: ما در حوزه جوانان و اعتبارنامه های سازمان های مردم نهاد نیاز به اجرایی کردن ضوابط خاصی هستیم و باید این مشکلات برطرف شود که البته اولویت وزارت متبوع نیز به این موضوع متمرکز است که در همه شهرستان ها سازمان های مردم نهاد(سمن ها) به صورت فعال وجود داشته باشد و فعالیت این سازمان ها منحصر به مراکز استان ها نباشد.
وی گفت: تشکل مشترک سمن ها پس از رای گیری درونی و معرفی نماینده برای حضور در ستادهای ساماندهی امور جوانان استان ها و شهرستان ها، می تواند نقش سمن ها را در ایجاد اتاق فکر جدید و نقش محوری در مطالبه نیازهای جوانان در این ستاد افزایش دهد.
خادم، هدف وزارت ورزش و جوانان از ارزیابی و سرکشی های استانی در حوزه جوانان را رسیدن به نوعی همکاری و هم افزایی بین بخشی در حوزه های ورزش، بانوان، جوانان و بخش اداری و بررسی عملکرد ادارات در حوزه های یاد شده اعلام کرد.
وی با قدردانی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه جوانان آذربایجان شرقی، فعالیت ۹۰ سمن در این استان را نشانه فعالیت های موثر صورت گرفته در حوزه جوانان دانست.
به گزارش ایرنا، معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزیر ورزش و جوانان همچنین با حضور در باشگاه گسترش فولاد تبریز از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری این باشگاه بخش خصوصی بازدید کرد.
امیررضا خادم از دو زمین چمن ورزشگاه، رختکن ها ، VIP و اتاق فرمان و بخش های مختلف ورزشگاه بازدید و طی نشست با مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در جریان نحوه ساخت، شرایط و امکانات و طرح های عمرانی ورزشگاه قرار گرفت.
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزیر ورزش و جوانان برای بررسی شرایط ورزشی آذربایجان شرقی از روز گذشته در تبریز به سر می برد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.