تسهیلات اشتغالزا ناعادلانه و متناسب با توانمندی استان ها پرداخت نشد

تسهیلات اشتغالزا ناعادلانه و متناسب با توانمندی استان ها پرداخت نشد

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتقاد از ناعادلانه بودن پرداخت اعتبارات اشتغالزایی در استان های کشور، گفت که این اعتبارات متناسب با توانمندی استان ها پرداخت نشده است.
[تسهیلات اشتغالزا ناعادلانه و متناسب با توانمندی استان ها پرداخت نشد]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا، عیسی منصوری در بندر ماهشهر در جمع خبرنگاران رسانه ها از اینکه هنوز دغدغه حل مشکل کارآفرینان در برخی دستگاه ها وجود ندارد، انتقاد کرد.
وی گفت:با نگاه و بررسی تسهیلات پرداخت شده برای کمک به اشتغالزایی در استان های کشور، این تسهیلات نیز بر اساس عدالت و نیاز استان ها پرداخت نشده است و بیش از ۵۰ درصد تسهیلات نیز تنها به یک استان پرداخت شده است.
منصوری تصریح کرد:بیش از ۵۰ درصد تسهیلات اعطایی برای اشتغالزایی به استان تهران پرداخت شده است و نشان می دهد که در این مورد نیز بی عدالتی شده است.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین از نگاه موجود در میان برخی مدیران در خصوص اینکه تقسیم کننده اعتبارات اشتغال باشند، گفت:اگر می خواهیم در موضوع اشتغالزایی کشور اقدام اساسی صورت پذیرد باید بخش خصوصی را به معنای واقعی مشارکت داد و امور غیر حاکمیتی را برون سپاری کرد.
نخستین نشست تخصصی توسعه اشتغال و همایش ملی کارآفرینی روز سه شنبه با حضور جمعی از مدیران کل ستادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران کل این وزارت در استان ها و معاونان اشتغال اداره های استانی در تالار آفرینش منطقه ویژه اقتصادی شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.